بلاگ داچه

آخرین مقالات داچه را در اینجا مطالعه کنید

مقالات کاتالوگ دیجیتال

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان کاتالوگ دیجیتال

شرکت های تولید کننده خدمات و محصولات، در زمان های گوناگون به دنبال قرار گیری در بین برترین های صنف خود بوده اند و قرار گیری داچه در بین لیست 10 تایی بهترین تولید کنندگان کاتالوگ دیجیتال، بسیار ارزشمند بوده و  برای مدیریت و کارشناسان این تیم مهم و مسرت بخش می باشد.

مطالعه مقاله
مقالات کاتالوگ دیجیتال

نحوه محاسبه قیمت اسمارت کاتالوگ دیجیتال هوشمند

کاتالوگ دیجیتال هوشمند طی چند سال اخیر بسیار به گوش همگان خورده ولی هنوز بسیاری از مشترکین در مورد این محصول اطلاعات کاملی در دست ندارند. یکی دیگر از مشکلات این محصول نحوه محاسبه قیمت کاتالوگ دیجیتال هوشمند است که در ادامه ضمن توضیح اجمالی درباره کاتالوگ دیجیتال هوشمند و pdf، تفاوت های این محصولات را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مطالعه مقاله
کارت ویزیت دیجیتال داچه
مقالات کاتالوگ دیجیتال

آیا کارت ویزیت دیجیتال مزایای کارت ویزیت چاپی را دارد؟

خیلی از مشتریان، در زمان مراجعه به فروشگاه شما درخواست شماره تماس و یا کارت ویزیت می نمایند و در 90 درصد موارد کارت ویزیت ارائه شده توسط مشتری از بین می رود و مشتری شما هیچگاه از آن استفاده نمی نماید. یکی از ابزارهایی که امروزه جایگزین مناسبی برای کارت ویزیت چاپی می باشد استفاده از نسخه دیجیتالی کارت ویزیت است و این سوال مطرح می شود که آیا کارت ویزیت دیجیتال مزایای کارت ویزیت چاپی را دارد؟ 

مطالعه مقاله
کاتالوگ دیجیتال یکی از بهترین روش های افزایش فروش
مقالات کاتالوگ دیجیتال

کاتالوگ دیجیتال یکی از بهترین روش های افزایش فروش

کاملا روشن است که کسب و کارها از قدیم تا به حال در جستجو راهی برای کسب سود بیشتر بوده اند. برای دستیابی به سود بیشتر بدیهی است که باید محصولات و خدمات به فروش برسد . همچنین همواره این امر نیاز به رشد در تولید و عرضه ی بهینه دارد. برای درک بیشتر این موضوعات بهتر است با تاریخچه ی کاتالوگ ها آشنا شویم. 

مطالعه مقاله
نقش محتوا
مقالات کاتالوگ دیجیتال

نقش محتوا در افزایش بازدید سایت

نقش محتوا در افزایش بازدید سایت چیست؟ طبیعتا تمامی سایت ها در تلاش اند که تعداد بازدید هایشان را روز به افزایش دهند. برای افزایش بازدید سایت ،باید از قوانین و مقرراتی در راستای پیشرفت آن پیروی کرد. یکی از مهمترین این مقررات محتوا است. قبل از اینکه وارد بحث نقش محتوا در افزایش بازدید سایت  شویم بهتر است با تعریف تولید محتوا آشنا شویم.

مطالعه مقاله
کاتالوگ دیجیتال ویژه نمایشگاه بین المللی تهران
مقالات کاتالوگ دیجیتال

کاتالوگ دیجیتال ویژه نمایشگاه بین المللی

آیا می دانستید سهم شما از 40/000 بازدید کننده در نمایشگاه تهران تنها 1% است ؟

طبق آمار بدست آمده میانگین هزینه چاپ تبلیغات هر شرکت کننده در نمایشگاه بین المللی ، حدود 30  میلیون تومان برای 3 روز برگزاری ، در نظر گرفته می شود فقط و فقط برای چاپ  2000 نسخه کاتالوگ ، 2000 نسخه کارت ویزیت ، 1000 ساک دستی و… . 

مطالعه مقاله
چگونه یک پرزنت عالی داشته باشیم
مقالات کاتالوگ دیجیتال

چگونه یک پرزنت عالی داشته باشیم ؟

آیا تاکنون برای شما اتفاق افتاده که در هنگام خرید و بررسی کالا یا خدماتی تقریبا ناشناخته هیچ علاقه و رغبتی به خرید آن نداشته باشید؟ اما  فروشنده با کلامی زیبا و جذاب طوری تمامی ویژگی و مزایای محصول و خدمات را به شما نشان دهد که مجذوب آن شوید و محصول را بخرید ؟ البته امکان دارد برعکس این موضوع هم اتفاق بیفتد . مثلا شما برای خرید محصولی مصمم هستید اما بعد از اینکه فروشنده توضیحاتی درباره ی آن میدهد از خرید منصرف گردید. ما به شما می گوییم که چگونه یک پرزنت عالی داشته باشیم ؟

مطالعه مقاله
مقالات کاتالوگ دیجیتال

کاتالوگ دیجیتال

کاتالوگ دیجیتال همانند یک سایت می تواند در اینترنت با نام اختصاصی (دامنه ) شما فعالیت نماید . برندینگ شما را انجام دهد و همه این موارد با هزینه ای بسیار پایین انجام داده و نیاز به سایر هزینه های ماهانه ندارد.

مطالعه مقاله
اهمیت از کاتالوگ دیجیتال
مقالات کاتالوگ دیجیتال

اهمیت استفاده از کاتالوگ دیجیتال

کسب و کار های تازه تاسیس و افرادی که تا به حال وب سایتی برای خود نداشته اند قطعا برای شروع و ورود به بازار رقابتی، نیازمند صرف هزینه های بالایی هستند که کاتالوگ دیجیتال داچه این مشکلات را برطرف کرده است. آیا شما می دانید اهمیت از کاتالوگ دیجیتال داچه چیست؟

مطالعه مقاله