توجه! قیمت ها تنها تا تاریخ ۲۹ اسفند ماه معتبر می باشند و سال جدید قیمت ها افزایش خواهد داشت

راه اندازی سایت یا کاتالوگ دیجیتال

کاتالوگ دیجیتال یا راه اندازی سایت؟؟؟

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره

مشاوره رایگان با متخصصین داچه

خرید اقساطی

خرید اقساطی

کاتالوگ کاملا قسطی

تماس تلفنی مستقیم

تماس تلفنی مستقیم

تماس مستقیم و فوری

گفتگوی آنلاین

گفتگوی آنلاین

مشاوره رایگان با متخصصین داچه

کاتالوگ دیجیتال یکی از خدماتی است که سبب حضور برند شما در دنیای دیجیتال مارکتینگ می شود.

کاتالوگ دیجیتال یا سایت هر دو از ابزار های تبلیغات در دنیای دیجیتال مارکتینگ می باشند.

در واقع کاتالوگ دیجیتال با هدف کاهش هزینه های کسب و کار ها به وجود آمد است تا ضمن عدم پرداخت هزینه برای چاپ کاتالوگ از راه اندازی سایت هم مصون باشید.

یکی از خدمات خانه کاتالوگ دیجیتال داچه ارائه ی هاست و دامنه ی رایگان به مشتریان خود می باشد. برند شما بدون نیاز به سایت با کاتالوگ دیجیتال در محیط وب اینترنت دیده می شود.

قیمت نصب و راه اندازی وبسایت از 2 میلیون تا 200 میلیون می باشد. دو نوع طراحی سایت وجود دارد، اولین مورد هزینه و زمان کمتری را صرف می کند. در دومین روش هزینه، زمان برنامه نویسی و طراحی وب‌سایت بیشتر طول خواهد کشید. معایب زیادی برای طراحی و راه اندازی سایت برای این دو روش وجود دارد.

کاتالوگ دیجیتال یا راه اندازی سایت
کاتالوگ دیجیتال یا راه اندازی سایت

معایب وبسایت نسبت به کاتالوگ دیجیتال

 • هزینه ی بالای نصب و راه اندازی وبسایت
 • عدم ثبات وب‌سایت هنگام کسب رتبه در گوگل
 • پرداخت هزینه به صورت ماهیانه
 • هزینه بالای نگهداری و پشتیبانی سایت
 • سرعت‌ پایین
 • مشکلات طراحی نسبت به ایده و سلیقه مشتری
 • بهینه‌ سازی و سئو پر هزینه برای موتور های جستجو
 • نیاز به محتوا و محتوا نویس
 • نیاز به زمان بیشتر برای طراحی وب سایت
 • آسیب پذیری و امنیت

مزایای کاتالوگ دیجیتال نسبت به راه اندازی وبسایت

 • هزینه های کاملاً به صرفه نسبت به راه اندازی سایت
 • عدم نیاز به پرداخت هزینه ی ماهیانه
 • بروزرسانی کاملاً منطقی و به صرفه
 • ارسال بسیار اقتصادی و حتی رایگان با تیراژ بی نهایت
 • نمایش در موتور های جستجوی وب بدون نیاز به سئو
 • رشد ارگانیک در محیط وب
 • هاست و دامنه رایگان (ویژه مشتریان کاتالوگ دیجیتال داچه)

اهمیت کاتالوگ دیجیتال

امروزه با پیشرفت تکنولوژی تقریبا همه چیز به این سمت این فضا پیش می رود. هر روز خدمات جدیدی در این بستر ایجاد می شود که کاتالوگ دیجیتال یکی از این خدمات است.

در کاتالوگ آنلاین یا دیجیتال ابتدا طرح کاتالوگ برای شما آماده می شود، سپس در بستر فضای اینترنت با قابلیت صفحه بندی پیاده سازی می شود.

کاتالوگ دیجیتال است که این تقریبا 90% هزینه تبلیغات شما را کاهش می دهد. به علاوه ی این که شما می توانید در کنار سایت کاتالوگ دیجیتال هم برای تبلیغات خود داشته باشد. کاتالوگ دیجیتال به رشد ارگانیک وب سایت شما هم کمک می کند. شما می توانید کاتالوگ دیجیتال را به عنوان یک تبلیغ پر سود در دنیای دیجیتال در نظر بگیرید. بهترین گزینه انتخاب بین کاتالوگ یا سایت، کاتالوگ دیجیتال می باشد چون یک ابزار تبلیغاتی است.

طراحی کاتالوگ دیجیتال کسب و کار شما را مدرن تر نمایش می دهد. کاتالوگ دیجیتال شما را یک پله در راستای دیجیتالی کردن کسب و کار جلو می اندازد.

فروش با کاتالوگ دیجیتال
فروش با کاتالوگ دیجیتال

فروش با کاتالوگ دیجیتال

کاتالوگ دیجیتال به کسب و کارهای شکل گرفته بر بستر اینترنت کمک بسیاری می کند. به همین دلیل کاتالوگ دیجیتال به تنهایی و یا در کنار وب سایت برای حضور در دیجیتال مارکتینگ از اهمیت بسیاری برخوردار است.

در دنیای مدرن کنونی، بسیاری از کسب و کارها در بستر اینترنت شکل گرفته اند. در حال حاضر، هر کسب و کار کوچکی برای ارائه خدمات و فروش محصولات به حضور در دنیای آنلاین و دیجیتال نیاز دارد.

با این حال در عصر دیجیتال امروزی اهمیتی ندارد که شرکت شما در کدام شهر و خیابان واقع شده است. در عصر دیجیتال علاوه بر دانش فنی، فعالیتی که برای دیده شدن در دنیای اینترنت انجام می‌دهید از اهمیت بالایی برخوردار است.

خبر فوری: انسان ها از دنیای واقعی به دنیای مجازی کوچ کرده‌ اند……

میانگین حضور افراد در فضای مجازی در سراسر جهان چهار ساعت و در ایران هفت ساعت است. فضای مجازی در عرصه‌ های مختلف نقش‌ مهم پیدا کرده و دیگر فقط محدود به ارسال پیام نیست. همه افراد در محیط های مختلف از فضای مجازی استفاده می کنند.

در دنیای کنونی با یک موبایل هوشمند ساده، می توان از تمام اخبار دنیا با خبر شد. اخبار و اطلاعات از دنیای مجازی به دست می آیند و خرید ها از طریق اینترنت انجام می‌ شوند.

در مورد انتخاب کاتالوگ دیجیتال یا سایت می توان گفت که حدود 400 میلیون دامنه فعال در محیط وب وجود دارد که از میان این دامنه‌ ها، تنها درصد اندکی به سودهای بسیار بالا دست یافته اند.

با توجه به این که کاتالوگ دیجیتال محصول بروزتری است انتخاب آن نسبت به سایت معقولانه تر است. برای انتخاب بین کاتالوگ دیجیتال یا سایت می توان گفت که یک سایت به هاست، دامنه و پرداخت ماهانه هزینه نیاز دارد. هزینه هاست و دامنه ی کاتالوگی که از مجموعه خانه کاتالوگ داچه تهیه می کنید رایگان است.

کاتالوگ دیجیتال محصولی مدرن در عرصه دیجیتال مارکتینگ
کاتالوگ دیجیتال محصولی مدرن در عرصه دیجیتال مارکتینگ

انتخاب بین سایت یا کاتالوگ دیجیتال

بستر اینترنت هنوز هم پتانسیل این را دارد که که بتوانیم در آن به خوبی کار کنیم و موفق شویم. کاتالوگ دیجیتال یا سایت هر دو از ابزار های فروش و ارائه خدمات در دنیای مجازی و دیجیتال مارکتینگ می باشند. با این تفاوت که با کاتالوگ دیجیتال بدون داشتن سایت می شود در فضای وب حضور یافت.

سایت برای رشد و دیده شدن در محیط وب نیاز به سئو و بهینه سازی دارد. با ارسال لینک کاتالوگ دیجیتال به صورت نامحدود به مشتریان خود و باز کردن لینک آن، کاتالوگ شما در محیط وب به صورت ارگانیک رتبه گرفته و رشد می کند.

سایت از راه اندازی تا رشد ماهانه نیازمند صرف هزینه جهت نگهداری و سئو دارد. هزینه ی طراحی کاتالوگ دیجیتال یکبار برای همیشه می باشد. کاتالوگ دیجیتال نیاز به هزینه ماهانه ندارد و پرداخت آن به صورت اقساط می باشد. با تهیه ی کاتالوگ دیجیتال می توان تبلیغات را از همان روز شروع کرد اما سایت ابتدا باید بهینه سازی و سئو شود. برای رشد سایت در محیط وب می توان تبلیغات گسترده انجام داد اما راه های تبلیغاتی کاتالوگ دیجیتال کم هزینه و در بعضی موارد رایگان است. لینک کاتالوگ دیجیتال همیشه در دسترس است اما در صورتی که در یک وبسایت فعالیتی صورت نگیرد مشتریان قادر به پیدا کردن شما نمی باشند.

بازدید کاتالوگ دیجیتال بسیار بیشتر از سایت است. راه های زیادی برای انتشار کاتالوگ دیجیتال وجود دارد در نتیجه بازدید از آن به مراتب بالاتر است. کاتالوگ دیجیتال یک راه ارزان برای دیده شدن است.
متناسب با بودجه خود صاحب کاتالوگ دیجیتال شوید. به دلیل این که محصولات خانه کاتالوگ دیجیتال داچه از تنوع زیادی برخوردار هستند شما می توانید برای مشاوره و استعلام قیمت با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.

مقالات مرتبط

مقالات دیگر در زمینه کاتالوگ دیجیتال

خانه کاتالوگ دیجیتال داچه طراح کاتالوگ هوشمند دیجیتال در ایران
نقش کاتالوگ دیجیتال در دنیای دیجیتال مارکتینگ
کاتالوگ آنلاین

"*" indicates required fields

در صورت تمایل توضیحات بیشتر را در اینجا وارد کنید