توجه! قیمت ها تنها تا تاریخ ۲۹ اسفند ماه معتبر می باشند و سال جدید قیمت ها افزایش خواهد داشت

کاتالوگ دیجیتال

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره

مشاوره رایگان با متخصصین داچه

خرید اقساطی

خرید اقساطی

کاتالوگ کاملا قسطی

تماس تلفنی مستقیم

تماس تلفنی مستقیم

تماس مستقیم و فوری

گفتگوی آنلاین

گفتگوی آنلاین

مشاوره رایگان با متخصصین داچه

انچه در این مقاله می خوانید

کاتالوگ دیجیتال یکی از ابزارهایی مهم تبلیغات است.

کاتالوگ دیجیتال داچه یکی از کاملترین ابزار بازاریابی و فروش کالا می باشد. فروش آنلاین، گفتگوی آنلاین، تصاویر سه بعدی، واقعیت مجازی، فرم درخواست، اسلایدشو، تماس مستقیم، اتصال به اینستاگرام، اتصال به وب سایت، پیغام در شبکه های اجتماعی و … از ویژگی های مهم کاتالوگ دیجیتال داچه می باشد.

فروش آنلاین با کاتالوگ دیجیتال

جدیدترین ویژگی منحصر به فرد خانه کاتالوگ داچه؛ امکان فروش آنلاین محصولات می باشد. بدون نیاز به سایت فروشگاهی شما می توانید از محصول خود را به فروش برسانید. مشتری می تواند در کاتالوگ محصول را انتخاب نموده و با کلیک بر روی محصول تمامی اطلاعات آن را مشاهده نماید. سپس اقدام به خرید نماید.

ویرایش قیمت و مشخصات محصولات

شما می توانید به راحتی در هر زمان قیمت و مشخصات محصولات موجود در کاتالوگ را ویرایش نمایید.

 

تبلیغات امروزه حرف اول را تمامی مشاغل ایفا می کند و بیشترین هزینه های سالانه، صرف تبلیغات به منظور برندینگ ، معرفی و فروش بیشتر محصولات خواهد بود. کاتالوگ دیجیتال هوشمند نسل جدیدی از انواع کاتالوگ‌ های تبلیغاتی می باشد. مزایا و قابلیت کاتالوگ دیجیتال هوشمند باعث افزایش ارتباط عمیق بین مشاغل و مشتریان شده است.

نسل جدید کاتالوگ دیجیتال داچه تحولی بزرگ برای معرفی برند شما

نسل جدید کاتالوگ دیجیتال داچه

در خانه کاتالوگ دیجیتال داچه با صرف هزینه ی کمتر برند خود را به مشتریان خود معرفی کنید و از امکانات بالاتری برخوردار شوید. نسل جدید کاتالوگ دیجیتال داچه علاوه بر ارائه ی امکانات کاتالوگ چاپی یا pdf امکان پخش فیلم، موشن، پادکست صوتی، پاپ آپ pop up، محصولات 3 بعدی، انیمیشن و … را به نمایش گذاشته است. شما می توانید نسبت به بودجه مالی مدنظرتان کاتالوگ دیجیتال خود را سفارش دهید.

با سفارش کاتالوگ داچه با هزینه ی کمتر از کاتالوگ چاپی برند خود را پر قدرت و با کیفیت تر به مشتریان خود نمایش دهید. به دلیل عدم محدودیت ارسال کاتالوگ دیجیتال، برند خود را در بازار بزرگ تری به نمایش بگذارید. با ارسال لینک کاتالوگ می‌ توانید آن را به صورت نامحدود در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

 

 

نمایشگاه کاتالوگ دیجیتال داچه

شرکت ها و سازمان ها برای دستیابی به بازارهای بزرگتر، هزینه های بسیاری را به صورت ماهانه و سالانه هزینه می نمایند.
نمایشگاه کاتالوگ دیجیتال داچه به منظور سهولت مشتری در یافتن خدمات مورد نیاز خود، در سال 1400 تاسیس شد. در نمایشگاه کاتالوگ دیجیتال، مجموعه ای از کاتالوگ های مشتریان در زمینه های تخصصی مختلف قراردارد و مشتری می تواند کاتالوگ های دیجیتال مشتریان را مشاهده نماید
نمایشگاه کاتالوگ دیجیتال فضایی است که شما می توانید تمامی اطلاعات و کاتالوگ های مشتریان دیگر را مشاهده کنید. داچه محدودیتی در تعداد کاتالوگ دیجیتال  ندارد و برای قرارگیری کاتالوگ دیجیتال در داچه نیاز به پرداخت مبلغی نخواهید بود.

مشتریان داچه به راحتی می توانند آدرس کاتالوگ خود در نمایشگاه داچه را در اختیار مشتریان قرار دهند و بابت مشاهده و استفاده از محیط نمایشگاه داچه هیچ هزینه را پرداخت نکنند.
صفحات داخل خانه کاتالوگ داچه برای همیشه رایگان خواهد بود. استفاده از خدمات نمایشگاه به منظور حمایت از تولید و ایجاد فضایی مشترک برای کسب و کار ها رایگان خواهد بود که این مورد در صورت نصب کاتالوگ در سایت مشتری شامل هزینه خواهد بود.

<yoastmark class=

کاتالوگ دیجیتال آنلاین یکی از بهترین راه های تبلیغات در دنیای امروز است

تولید کاتالوگ و بروشور کاغذی سال هاست که مورد استفاده تمامی شرکت ها و سازمان های تولیدی و خدماتی استفاده می شود. استفاده از کاتالوگ به منظور معرفی خدمات و محصولات یکی از بزرگترین راه های تبلیغات در بین شرکت ها و سازمان ها مرسوم بوده و هست. یکی از ملزومات کاتالوگ چاپی، کاغذ می باشد. با توجه به نیاز انبوه کاغذ در تولید و چاپ کاتالوگ، زمینه اصلی نابودی محیط زیست فراهم می شود.

با توجه به نیاز به قطع درختان در تولید کاغذ، قطعا با افزایش نیاز به استفاده از کاغذ در تهیه کاتالوگ و بروشور،مشکلات زیست محیطی فراوانی بوجود خواهد آمد. علاوه بر این هزینه ی بالای چاپ کاغذ، نگهداری، حمل و نقل جز محدودیت‌ ها و مشکلات کاتالوگ ها و بروشورهای کاغذی می باشد.

شرکت های تبلیغاتی به منظور جلوگیری از مصرف کاغذ اقدام به تولید کاتالوگ نسخه دیجیتال PDF نموده اند که این مورد گام مثبتی در جهت جلوگیری از مصرف بی رویه کاغذ بود. استفاده از کاتالوگ PDF مشکلات متعدد دیگری را برای مشتری ایجاد می گرد.

مواردی از قبیل عدم امکان ویرایش و تغییر، عدم برقراری رابطه مناسب با مشتری، عدم دسترسی به مشتریان به منظور ارائه آخرین نسخه کاتالوگ و … را می توان از مشکلات نسخه PDF شمرد. یکی دیگر از مشکلات کاتالوگ های کاغذی و PDF، عدم امکان گزارش گیری و بازخورد مشتریان پس از استفاده از کاتالوگ می باشد.

کاتالوگ دیجیتال با استفاده از بهترین متد روز دنیا و بر اساس معیارهای مختلف تبلیغاتی، طراحی و تولید شده است. کاتالوگ مارکتینگ امروزه یکی از بزرگترین راه های تبلیغاتی بوده و این امر تنها با استفاده از کاتالوگ دیجیتال مقدور خواهد بود

مشتریان شما در هر مکان و زمان به کاتالوگ شما دسترسی دارند.

<yoastmark class=

این نوع کاتالوگ هیچ وقت تمام نشده و هر موقع تمایل داشته باشید تنها با یک بار کلیک بر روی لینک کسب و کارتان را به معرض نمایش بگذارید. یکی از مهمترین محاسن کاتالوگ دیجیتال این است که اگر شما سایتی ندارید میتوانید با ایجاد این کاتالوگ خود را معرفی کرده و در گوگل رتبه بگیرید. مهمترین حسن استفاده از داچه، سئوی ارگانیک سایت شما می باشد یعنی در هر جا هر کس روی لینک کاتالوگ دیجیتال شما کلیک کند سایت شما در گوگل رتبه گرفته و بازدید آن بالا می رود.

از دیگر محاسن این کاتالوگ برای هر کسب و کار می توان به فروش مستقیم آن اشاره کرده تنها با ارسال کاتالوگ به مشتریان این امکان برای شما ایجاد گردیده که هر کدام از مشتریان شما اراده می کند می تواند از هر صفحه در کاتالوگ محصول مورد نظر خود را ثبت سفارش نماید ویا با مجموعه شما تماس برقرار کند.

همچنین این کاتالوگ می توان به ویرایش صفحات و یا محصولات و یا اضافه و کم کردن صفحات و اشاره نمود. در مجموع استفاده از کاتالوگ دیجیتال به شما کمک می کند تا در دنیای پر از رقابت امروز بدون صرف هزینه بسیار زیاد به راحتی در دیده شوید و کسب و کارتان را معرفی نمایید.

بهترین سود کاتالوگ دیجیتال برای یک کسب و کار

وقتی صحبت از خرید یک محصول می شود قطعا این سوال در ذهن شما ایجاد می شود که داشتن یک کاتالوگ دیجیتال چه سودی برای کسب و کار شما دارد؟

تصور کنید شما کسب و کار جدیدی را راه اندازی کرده اید و یا کسب و کار خود را دارید. مشتریان شما معمولا از محیط اطراف محل کسب شما، مشتریان قدیمی و یا با استفاده از شبکه های اجتماعی و سایت هایی نظیر دیوار از شما خرید خواهند کرد. با توجه به رشد جستجوها در گوگل و افزایش بازار رقابت ، رقبای شما ماهانه هزینه های مختلفی را صرف تبلیغات و معرفی خود می نمایند و فاصله رقابتی خوبی را با شما ایجاد می کنند. حالا ما چگونه می توانیم با صرف هزینه کم وارد این دایره رقابت شویم؟

کاتالوگ دیجیتال بهترین ابزار رقابت با هزینه های بالای تبلیغات است. کاتالوگ دیجیتال مجموعه همه امکانات سایت ، سئو ، تیزر، پادکست و … را در خود دارد و با هزینه یک کاتالوگ می توانید به موفقیت های چشمگیری دست یابید.

 

<yoastmark class=

 

مزیت های داشتن کاتالوگ دیجیتال

 • معرفی محصولات و خدمات شما
 • ارسال نامحدود
 • لینک دهی به وبسایت، نقشه گوگل، ایمیل، شماره تلفن، شبکه های اجتماعی، خرید آنلاین و…
 • مشاهده تیزر های تبلیغاتی
 • گوش دادن به پادکست های صوتی
 • پخش سریع و اصطلاحا مویرگی کاتالوگ
 • امکان نمایش محصولات 3 بعدی
 • عدم نیاز به نصب
 • رشد سریع در جستجوی گوگل
 • و …

 داچه به منظور حمایت از تولید و خدمات داخلی اقدام به ارایه خدمات ویژه ای جهت شرکت کنندگان نمایشگاه بین اللملی تهران و سایر استان ها نموده است که برای اطلاع از خدمات ارایه شده به صفحه کاتالوگ دیجیتال ویژه نمایشگاه بین المللی مراجعه نمایید

سایت بهتر است یا کاتالوگ دیجیتال ؟

سایت و کاتالوگ دیجیتال دو محصول کاملا متفاوت هستند و هر کدام کاربرد های خاص خود را دارند و در بیشتر مواقع مکمل یکدیگر خواهند بود. قطعا هر مجموعه برای معرفی نیاز به یک وب سایت برای معرفی خود دارد. وب سایت چند ویژگی خاص بوجود می آورد که می توان به مواردی نظیر برندینگ ، معروفیت نام دامنه و اعتبار کاری بدان اشاره نمود.

داشتن یک سایت معتبر و معروف نمودن آن در گوگل هزینه سنگینی دارد که در صورت هزینه نکردن برای یک وب سایت، قطعا پول خود را دور ریخته اید. امروزه در دنیای رقابت برای ره اندازی یک سایت و معروفیت در گوگل حداقل باید 50 میلیون تومان هزینه برای مدت 6 ماه کنار بگذارید.

اما کاتالوگ دیجیتال چه کمکی می تواند بکند؟

کاتالوگ دیجیتال همانند یک سایت می تواند در اینترنت با نام اختصاصی (دامنه) شما فعالیت نماید. برندینگ شما را انجام دهد و همه این موارد با هزینه ای بسیار پایین انجام داده و نیاز به سایر هزینه های ماهانه ندارد. در نتیجه شما می توانید با یک کاتالوگ دیجیتال طی مدت 3 ماه در رتبه های برتر گوگل قرار بگیرید و هزینه ای در این مورد پرداخت نکنید.

 

تفاوت بین کاتالوگ چاپی و کاتالوگ دیجیتال

کاتالوگ چاپی و کاتالوگ دیجیتال هر کدام مزیت هایی برای کسب و کار شما ایجاد می کند. در ادامه ما برخی از تفاوت های کاتالوگ چاپی و کاتالوگ دیجیتال را برای شما بازگو می کنیم

کاتالوگ چاپی

کاتالوگ دیجیتال

هزینه بالای تولید

کاتالوگ چاپی برای هر بار چاپ هزینه سنگینی را متوجه کسب و کار شما خواهد کرد. 

هزینه پایین و مقرون به صرفه

هزینه تولید کاتالوگ دیجیتال به مراتب بسیار پایین تر از تولید کاتالوگ چاپی خواهد بود. 

محدودیت در تعداد چاپ

با توجه به قیمت کاتالوگ های چاپی، معمولا تعداد کاتالوگ چاپ شده محدود خواهد بود.

عدم محدودیت در تعداد

در تعداد استفاده و ارسال کاتالوگ دیجیتال هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد

هزینه بالای نگهداری

جهت پشتیبانی و فضای مورد نیاز برای کاتالوگ های چاپی نیز جزو هزینه های دیده نشده می باشد

ندارد!!!

کاتالوگ دیجیتال هیچگونه هزینه نگهداری ندارد و به صورت دائمی نگهداری  در نمایشگاه کاتالوگ دیجیتال داچه رایگان خواهد بود

هزینه بالای ارسال

به طور کلی هزینه ی حمل و نقل و جا به جایی کاتالوگ های چاپی بسیار بالا می باشد. قطعا برای ارسال کاتالوگ به مشتریان خود نیاز به هزینه هایی نظیر پیک موتوری، پست پیشتاز و … خواهد بود. 

ارسال رایگان

ارسال کاتالوگ دیجیتال به هر تعداد برای مشتریان رایگان خواهد بود. روش های ارسال از طریق لینک، وبسایت، پیامک، USSD ،QR code، تگ NFC یا RFID، شبکه های اجتماعی تلگرام، واتساپ، اینستاگرام و…

از بین رفتن کاتالوگ

طبق آمار حدود 60 درصد کاتالوگ های چاپی به دست مشتریان میرسد و مابقی در انبار و هنگام ارسال از بین می رود

کاتالوگ دیجیتال خراب نشدنی

تاکنون گزارشی مبنی بر خراب شدن کاتالوگ دیجیتال گزارش نشده است 🙂

غلط املایی!

حدود 70 درصد کاتالوگ های چاپی علیرغم بازبینی های متعدد و بررسی های گوناگون دارای اشتباه بوده و قابل ویرایش نیستند

ویرایش دائم و در لحظه

یکی از مهمترین ویژگی های کاتالوگ چاپی، ویرایش در لحظه بوده و مشتری شما همیشه آخرین ویرایش کاتالوگ شما را در اختیار دارد

 

چرا باید از کاتالوگ دیجیتال استفاده کنیم ؟

کسب و کار های نوپا و کسانی که تاکنون دارای وب سایت نبوده اند و یا وب سایت بدون استفاده ای دارند قطعا برای ورود به بازار رقابت – موتور جستجوی گوگل – باید هزینه ای بسیاری را پرداخت نمایند و در بیشتر موارد به خاطر همین هزینه ها، از ورود به این رقابت سود آور خودداری می کنند. داچه مشکل شما را با هزینه ای بسیار پایین حل نموده است.

مهمترین کار در کسب و کار شما برندینگ می باشد. معمولا در فرایند طراحی سایت هزینه های فراوانی بابت قوی نمودن دامنه و رشد سریع در گوگل اخذ می شود. ایجاد یک کاتالوگ دیجیتال می تواند بدون صرف هزینه های ماهانه سنگین ، با ارسال برای مشتریان – راه های ارسال در پایین عنوان شده است- و مشاهده آنها – محدودیتی در ارسال وجود ندارد – به راحتی دامنه خود را در گوگل رشد داده و به صفحه اول نزدیک نماید. فقط با ارسال لینک کاتالوگ برای مشتریان خود.

با ارسال لینک کاتالوگ برای مشتریان خود در صفحه اول گوگل باشید 

 

آیا برای داشتن کاتالوگ به وب سایت نیاز است ؟ خیر

کاتالوگ دیجیتال می تواند در نقش یک وب سایت عمل کند. قطعا برای موفقیت در بازار رقابت اینترنتی، شما به یک وب سایت نیاز دارید. اما این محصول کی تواند مشکل شما را مرتفع نموده و می تواند نقش وب سایت شما را ایفاد نماید و شما به جای وب سایت فقط ادرس کاتالوگ دیجیتال آنلاین خود را ارسال می دارید. به هر تعداد و هر کجای دنیا که می خواهید.

<yoastmark class=

ویژگی های کاتالوگ دیجیتال

 • افزایش فروش و بازاریابی
 • افزایش آمار بازدید
 • کاهش هزینه های کسب و کار
 • تنوع در ارسال به مشتریان
 • پرزنت آنلاین مشتریان
 • بروز رسانی کاتالوگ در هر لحظه
 • تحت وب و بدون نیاز به دانلود
 • ابزاری موثر در جذب مشتری
 • دارای نسخه آنلاین و آفلاین
 • امکان تماس سریع
 • لینک سازی داخلی
 • لینک اختصاصی و ویژه
 • امکان اتصال به اینستاگرام
 • صرفه اقتصادی بسیار بالا
 • عدم نیاز به سئوی ماهانه
 • عدم نیاز به وب سایت
 • امکان فروش مستقیم
 • ماهنامه اختصاصی
 • سرعت بالا در دسترسی
 • امکان جستجو در کاتالوگ
 • فهرست هوشمند
 • امکان اتصال به CRM
 • کاربری آسان و لذت بخش
 • پشتیبانی از واقعیت مجازی
 • اپلیکیشن اختصاصی
 • جلوگیری از قطع درختان
 • طراحی و راه اندازی سریع
 • ارسال از طریق NFC

جهت مطالعه توضیحات ویژگی های این محصول به صفحه ویژگی های محصول مراجعه فرمایید

 

راه های ارسال به مشتریان هدف

 •  وب اپلیکیشن
 • اپلیکیشن موبایل و اندروید
 • ارسال لینک از طریق پیامک و شبکه های مجازی نظیر واتساپ، تلگرام، فیس بوک ، توییتر و …
 • درج QR Code و اسکن آن
 • قرار دادن لینک در وب سایت ، ایمیل و …
 • سامانه پاسخگویی آنلاین منشی پیامکی
 • کارت ویزیت دیجیتال
 • سیستم NFS

بهینه سازی و سئو کاتالوگ دیجیتال آنلاین

یکی از خدمات ارائه شده در داچه، بهینه سازی و سئو محصول بر اساس کلمات کلیدی مجموعه می باشد . این مورد می تواند همانند یک موشک سئو عمل کند و سرعت رشد سایت در جستجوی گوگل را افزایش دهد.
با سئو و بهینه سازی کاتالوگ ، کسب و کار شما با سرعت باور نکردنی رشد خواهد نمود و در نتیجه سیل مشتریان به سمت شما سرازیر خواهد شد.

افزایش قدرت دامنه و برندینگ

یکی از فاکتور های مهم در برندینگ، قدرت دامنه و معروفیت آن نزد موتورهای جستجو می باشد. شرکت هایی که قصد طراحی سایت را دارند می توانند به راحتی با استفاده از کاتالوگ دیجیتال داچه، میزان بازدید و قدرت دامنه خود را به صورت موشک بالا ببرند و از این ابزار قدرتمند بهره ببرند.

 • مشاهده نمایشگاه کاتالوگ دیجیتال داچه

بهترین پرزنت مجازی آنلاین

امروزه با گسترش بازار های آنلاین و شیوع بیماری های مختلفی از جمله کرونا و عدم امکان برگزاری جلسات متعدد در روز، استفاده از یک ابزار قدرتمند جهت پرزنت آنلاین مشتریان بسیار مهم و ضروری است. کاتالوگ داچه با استفاده از تمامی ابزار های واقعیت مجازی از قبلی تیزر، پادکست ، موشن ، وبینار و … این مشکل را مرتفع نموده و بدون نیاز به حضور شما در جلسات می توانید مشتری خود را پرزنت نمایید.

تبلیغات هدفمند

با توجه به اینکه کاتالوگ دیجیتال بر بستر وب می باشد به راحتی میتوان با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی مختلفی، میزان بازدید و جذب مشتریان را افزایش داد و به فروش بسیار بیشتری دست یافت

 • ادودرز
 •  همسان
 • بنری
 • رپورتاژ آگهی
 • SMS مارکتینگ و ایمیل مارکتینگ
 • تبلیغات محیطی با استفاده از QR Code

مهمترین فاکتورها در طراحی کاتالوگ دیجیتال

از مهمترین فاکتور ها در طراحی کاتالوگ را میتوان به زیبایی بصری، تبلیغ نویسی محتوا، واکنش گرا بودن کاتالوگ در دستگاه مشتریان می توان اشاره نمود.
میزان تبحر تیم طراحی و فنی، آشنایی با بازار و فنون بازاریابی از مهمترین ویژگی های یک تیم طراح می باشد. این محصول به عنوان یک ابزار تعاملی نیاز به بررسی و تحلیل رقبا دارد و اینم مورد می تواند موفقیت شما را تضمین نماید.

برای انتخاب یک تیم قوی در طراحی کاتالوگ باید به موارد زیر توجه نمود

 • به نیاز شما و بازار هدف شما آگاهی دارد؟
 •  بر ظرفیت های تولید و خدمات شما آگاهی دارد؟
 • آیا نحوه تبلیغ نویسی و نگارش محتوا تسلط دارد؟
 •  در حوزه طراحی بصری و فنی تسلط دارد؟

<yoastmark class=

مزایای کاتالوگ دیجیتال داچه

گروه شرکت های ریان به منظور، کاهش هزینه های تولید و افزایش راندمان تولید کنندگان داخلی ، اقدام به راه اندازی تیم طراحی و تولید داچه نمود. این تیم با ایجاد بستر طراحی و پشتیبانی قوی در جهت طراحی و تولید کاتالوگ دیجیتال برای مشتریان عزیز خود از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد. برای مشاهده نمونه کارهای گروه داچه می توانید به نمایشگاه کاتالوگ دیجیتال داچه مراجعه فرمایید.

کارت ویزیت دیجیتال، راه کار سریع دستیابی به کاتالوگ شما

یک از ابزارهایی که امروزه بسیار مورد استقبال کاربران در فضای مجازی قرار کرفته است، کارت ویزیت دیجیتال می باشد. این ابزار به صورت یک میانبر همه راه های ارتباطی، شبکه های مجازی، بیوگرافی، گالری تصاویر و … را در اختیار مشتری شما قرار می دهد. در بخش وبلاگ مقاله ای مستقل در این زمینه وجود دارد می می توانید آن را مطالعه فرمایید.

از مزیت های کارت ویزیت دیجیتال به موارد زیر می توان اشاره نمود

1- دسترسی سریع و آسان به راه های ارتباطی شما

2- راه های ارسال متنوع و سریع

3- ارسال به تعداد بی شمار

4- قابلیت ویرایش

شایان ذکر است که این محصول برای مشتریان داچه به صورت رایگان طراحی و ایجاد می شود

مقالات مرتبط

مقالات دیگر در زمینه کاتالوگ دیجیتال

خانه کاتالوگ دیجیتال داچه طراح کاتالوگ هوشمند دیجیتال در ایران
نقش کاتالوگ دیجیتال در دنیای دیجیتال مارکتینگ
کاتالوگ آنلاین

"*" indicates required fields

در صورت تمایل توضیحات بیشتر را در اینجا وارد کنید