افزایش تضمینی فروش با کاتالوگ دیجیتال

افزایش تضمینی فروش با کاتالوگ دیجیتال

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره

مشاوره رایگان با متخصصین داچه

خرید اقساطی

خرید اقساطی

کاتالوگ کاملا قسطی

تماس تلفنی مستقیم

تماس تلفنی مستقیم

تماس مستقیم و فوری

گفتگوی آنلاین

گفتگوی آنلاین

مشاوره رایگان با متخصصین داچه

امروزه تحت تاثیر انقلاب دیجیتال، بسیاری از محصولات و خدمات به صورت دیجیتالی و هوشمند عرضه می‌ شوند. برای معرفی محصولات یا خدمات، نمی‌ توان صرفاً از روش‌ های سنتی مانند طراحی کاتالوگ های چاپی و کارت ویزیت کاغذی بهره برد. امروز کاربران زیادی در دنیای مجازی حضور فعال دارند. کاربران روزانه چندین ساعت از زمان خود را صرف حضور در شبکه های اجتماعی و دنیای وب می‌ کنند.

حضور کسب و کار ها در دنیای دیجیتال باعث افزایش گستره‌ی مخاطبان، تاثیر روی آن ها و افزایش تضمینی فروش محصولات و یا ارائه خدمات می شود.

کاربران فضای مجازی ممکن است مشتریان شما را نیز در بر گیرند. برای جذب بیشتر مشتری باید از ابزاری هوشمند که ویژگی های متنوعی دارد استفاده نمود. کاتالوگ دیجیتال با ویژگی های متنوع نظیر لینک دهی به وب سایت و شبکه های اجتماعی، امکان تماس مستقیم، ارسال نامحدود، راه های ارسال متنوع، آمار بازدید و امکان ویرایش لحظه ای می تواند سبب جلب توجه مخاطبان، ایجاد اعتبار برای برند و در نهایت افزایش شناخت یا برند آگاهی شود.

تبلیغات برند با کاتالوگ دیجیتال

کاتالوگ دیجیتال یکی از راه های موثر تبلیغاتی برای کسب و کار شما می باشد. برای هر کسب و کاری مهمترین اصل، برندینگ و تبلیغات است، اگر می خواهید شاهد رشد و توسعه کسب و کار خود باشید باید به تقویت برند خود بپردازید. هنگامی که افراد بیشتری برند شما را بشناسند، جذب اعتماد آن ها آسان تر و در نتیجه افزایش فروش امکان پذیرتر خواهد بود. کاتالوگ دیجیتال یک ابزاری تبلیغاتی است که باعث آگاهی از برند و ایجاد روابط موثر و پایدار با مخاطبان هدف می‌ شود.

افزایش تضمینی فروش با کاتالوگ دیجیتال داچه
افزایش تضمینی فروش با کاتالوگ دیجیتال داچه

روش های بازاریابی و ارسال کاتالوگ دیجیتال

از روش های متنوعی می توان کاتالوگ دیجیتال را برای مخاطبان ارسال نمود. این روش ها شامل موارد زیر می باشد.

  • ارسال لینک کوتاه از طریق شبکه ی های اجتماعی تلگرام، واتساپ، لینکدین، اینستاگرام و…

این روش یکی از راه های ارسال رایگان کاتالوگ دیجیتال می باشد.

  • ارسال لینک از طریق پیامک یا اس ام اس

پیامک لینک کوتاه، یکی از آسان ترین روش های ارسال کاتالوگ دیجیتال می باشد.

  • درج QR Code داینامیک و اسکن آن

با درج کیوآرکد داینامیک روی کارت ویزیت یا بروشور های چاپی و اسکن آن کاتالوگ دیجیتال اجرا می شود. کیوآرکد های داینامیک بر خلاف کیوآرکد های استاتیک تاریخ انقضا ندارد. در صورت تغییر مسیر نیازی به چاپ مجدد qr code نمی باشد.

  • قرار دهی لینک در وب سایت، ایمیل و…

یکی دیگر از روش های  ارسال کاتالوگ قراردهی آن در داخل وب سایت می باشد. خانه کاتالوگ داچه به صورت کاملا رایگان کاتالوگ دیجیتال را در وب سایت شما قرار می دهد. در صورت عدم وجود سایت خانه کاتالوگ داچه برای شما هاست و دامنه رایگان تهیه  می کند.

  • از طریق سامانه ussd یا کد دستوری

کاربران با استفاده از کد مشخص می‌توانند به کاتالوگ دیجیتال شما دسترسی پیدا کنند.

  • دسترسی به کاتالوگ دیجیتال از طریق تگ NFC

از تگ‌ NFC، علاوه‌ بر ارتباطات میان گوشی‌ های همراه می توان برای انتقال اطلاعات نیز استفاده کرد. تگ‌ nfc می‌ تواند طیف وسیعی از اطلاعات، نظیر آدرس وب و کاتالوگ دیجیتال را ذخیره کند. استفاده از تگ NFC روشی سریع برای وارد کردن اطلاعات به گوشی می باشد.

آمار بازدید دقیق از کاتالوگ دیجیتال

فرقی نمی کند هدفتان از کاتالوگ دیجیتال افزایش فروش به صورت تضمینی باشد یا معرفی برندینگ هر چه که باشد اولین چیزی که نیاز دارید، دانستن آن است که آیا در مسیر درست گام بر می دارید یا خیر؟

روش های ارسال متنوع و نتایج بازخورد آن به استراتژی تبلیغات شما کمک بسیاری می کند.

با مشاهده آمار بازدید به راحتی می توانید تعداد افرادی که در طول روز، هفته و ماه ها از کاتالوگ شما دیدن کرده اند دریابید و برای افزایش درآمد برنامه‌ ریزی کنید.

در دنیای دیجیتال مارکتینگ، داشتن محصولات یا خدمات با کیفیت برای موفقیت کافی نیست. تبلیغات هدفمند ابتدا باید سبب رابطه‌ بلند مدت با مشتریان و سپس سبب افزایش فروش شود.

طراحی کاتالوگ دیجیتال با حفظ مشتریان قدیم و جذب مشتریان جدید می‌تواند به موفقیت کسب‌ و کار و افزایش فروش تضمینی منجر شود. البته نکته ی بسیار مهم که باید بدانید این است که وظیفه‌ ی تبلیغات فروش سریع محصولات نیست، بلکه وظیفه اصلی آن ایجاد یک هویت برند قوی می باشد.

کاتالوگ دیجیتال تبلیغاتی

این نوع کاتالوگ های دیجیتال بیشتر جنبه تبلیغات و معرفی محصولات را بر عهده دارد. پرداختن به موضوعاتی نظیر این که این که کسب و کار خود چه خدماتی و محصولاتی ارائه می دهد، راه های ارتباطی بین شما و مخاطبان همه بر عهده کاتالوگ دیجیتال تبلیغاتی است. اکثر کسب و کار ها هم به دنبال همین جنبه هستند تا بتوانند با معرفی خود و ایجاد حس اعتماد در میان مخاطبان، آن ها را به مشتریان خود تبدیل نمایند تا افزایش فروش بیشتری را تجربه کنند.

طراحی کاتالوگ هوشمند دیجیتال و افزایش تضمینی فروش

با طراحی کاتالوگ هوشمند دیجیتال و ارسال نامحدود آن از طریق راه های مختلف سبب گسترش کسب و کار خود شوید. در طراحی کاتالوگ دیجیتال حرفه ای امکان استفاده از ابزارهای متنوع رسانه مانند ویدئو، پادکست، عکس، موشن، انیمیشن، فرم درخواست مشاوره و… میسر می‌ باشد. امکاناتی که کاتالوگ دیجیتال ارائه می دهد سبب بهبود برندینگ کسب و کارها می شود. مشتریان نیز با احتمال بیشتری به سمت خرید محصول روی می آوردند. طبیعتاً امکاناتی که کاتالوگ دیجیتال ارائه می دهد تا حد بسیار زیادی منجر به افزایش تضمینی فروش محصولات می شود.

افزایش فروش با کاتالوگ دیجیتال آنلاین

در دنیای امروز بازاریابی و تبلیغات آنلاین به یکی از مهم ترین ابزارهای تبلیغاتی برای شرکت ها تبدیل شده است. کاتالوگ آنلاین یا کاتالوگ دیجیتالی در واقع نوعی رسانه است که پس از طراحی بر روی بستر های فناوری مانند کامپیوتر، تلفن همراه و … اجرا می شود. کاتالوگ دیجیتال با بهره مندی از ابزار های رسانه ای سبب جذب مشتری می شود. با طراحی حرفه ای کاتالوگ دیجیتال، ارتباط بهتری بین مشتری و کسب و کار برقرار می شود.

محصولاتکسب‌ و کارها چه دیجیتال باشند یا نباشند، با ابزارهای رسانه‌ ای مختلف موجود در کاتالوگ دیجیتال بسیار بهتر و دقیق‌ تر معرفی می‌ شوند.

امکان لینک به سایت یا شبکه های موجب می شود ارتباط موثرتری بین مشتری و کسب و کار شکل گیرد. ویژگی ها و مزایای کاتالوگ دیجیتال باعث می شود مشتریان تمایل بیشتری به خرید محصول داشته باشد. طراحی کاتالوگ دیجیتال هوشمند و تنوع در راه‌ های ارسال منجر به افزایش تضمینی فروش محصولات کسب و کارها می‌ شود در نتیجه با افزایش فروش طبیعتاً کسب و کار رشد می کند.

خانه کاتالوگ داچه طراح و تولید کننده انواع کاتالوگ دیجیتال شما را در راه رسیدن به افزایش فروش با کاتالوگ یاری می نماید.

مقالات مرتبط

مقالات دیگر در زمینه کاتالوگ دیجیتال

خانه کاتالوگ دیجیتال داچه طراح کاتالوگ هوشمند دیجیتال در ایران
نقش کاتالوگ دیجیتال در دنیای دیجیتال مارکتینگ
کاتالوگ آنلاین

"*" indicates required fields

در صورت تمایل توضیحات بیشتر را در اینجا وارد کنید