لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان کاتالوگ دیجیتال

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره

مشاوره رایگان با متخصصین داچه

خرید اقساطی

خرید اقساطی

کاتالوگ کاملا قسطی

تماس تلفنی مستقیم

تماس تلفنی مستقیم

تماس مستقیم و فوری

گفتگوی آنلاین

گفتگوی آنلاین

مشاوره رایگان با متخصصین داچه

شرکت های تولید کننده خدمات و محصولات، در زمان های گوناگون به دنبال قرار گیری در بین برترین های صنف خود بوده اند و قرار گیری داچه در بین لیست 10 تایی بهترین تولید کنندگان کاتالوگ دیجیتال، بسیار ارزشمند بوده و  برای مدیریت و کارشناسان این تیم مهم و مسرت بخش می باشد.

لیست 10 تایی بهترین تولید کنندگان کاتالوگ دیجیتال
لیست 10 تایی بهترین تولید کنندگان کاتالوگ دیجیتال

کاتالوگ دیجیتال چیست و چه اهمیتی برای کسب و کار ها دارد؟

قبل از اینکه به مسئله رتبه و رسیدن به جایگاه های یک تیم در بازار بپردازیم بهتر است به این نکته بپردازیم که کاتالوگ هوشمند دیجیتال چیست و چه دستاوردهایی برای یک کسب و کار دارد.

کاتالوگ دیجیتال، اسمارت کاتالوگ هوشمند، کاتالوگ دیجیتال PDF، کاتالوگ مجازی و … نام هایی هستند که برای یک محصول منحصر به فرد انتخاب شده است. به صورت کلی ابزاری که باعث می شود تا شما یک محصول حقیقی را به یک محصول قابل ارسال و استفاده در دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی تبدیل نمایید را دیجیتالی شدن می نامند

اسمارت کاتالوگ دیجیتال هوشمند ابزاری است کاربردی که می تواند آورده هایی بسیار مفید را برای کسب و کار ها به ارمغان آورد. همه کسب و کارها با هدف کسب درآمد بیشتر و دستیابی به مشتریان اقدام به پرداخت هزینه های تبلیغات می نمایند. در این میان استفاده از ابزار مناسب و درست و بهینه سازی هزینه ها می تواند به یک کسب و کار کمک شایانی نماید.

افزایش بازدید سایت و شبکه های اجتماعی، افزایش فروش، بهبود سئو سایت، افزایش ترافیک سایت، پرزنت مشتریان و … برخی از ویژگی های منحصر به فرد یک کاتالوگ دیجیتال است.

 

در ادامه به بررسی ویژگی ها و مزیت های کاتالوگ دیجیتال برای کسب و کار می پردازیم

اولین نکته مهم در کاتالوگ دیجیتال امکان ایجاد  تعامل دوسویه بین خدمات دهنده و خدمات گیرنده باشد یعنی اینکه ما میتوانیم از طریق کاتالوگ دیجیتال بدون حضور در محل مشتری بهترین پرزنت را برای مشتری خودمون به نمایش بگذاریم.

معمولاً مشتری شما فرصت زیادی را برای مطالعه کاتالوگ های ندارد و مهمترین گام در این زمینه استفاده از ابزاری است  که بتواند در کمترین زمان بیشترین اطلاعات را در اختیار مشتری شما قرار دهد و بهترین نتیجه را در حوزه تبلیغات برای شما فراهم آورد.

کاتالوگ دیجیتال ابزاری که میتونه ویژگی ها و امکانات تیزر ها فیلم ها تصاویر سه بعدی پادکست های صوتی و هر ابزاری که شما برای معرفی خودتون که مشتری نیاز دارید رو به راحتی در اختیار مشتری قرار بده و مشتری با استفاده از این ابزارها آگاهی بیشتری نسبت به خدمات و محصولات شما پیدا کنه.

تولید کننده برتر کاتالوگ دیجیتال
تولید کننده برتر کاتالوگ دیجیتال

تولید کننده برتر کاتالوگ دیجیتال

شرکت های زیادی در حوزه طراحی کاتالوگ، بروشور و سایر ابزار تبلیغاتی فعالیت دارند. در زمینه کاتالوگ دیجیتال نیز چندین شرکت بزرگ فعالیت می نمایند و هر یک به نوعی به دنبال معرفی محصول خود به عنوان یکی از بهترین ها هستند.

در یک نظرسنجی و بررسی کارشناسانه کاتالوگ دیجیتال داچه به عنوان برترین کاتالوگ دیجیتال در بین 10 تایی های شرکت نمایشگاه بین المللی قرار گرفت. دلایل متعددی می تواند دلیل بر موفقیت داچه گردد که در ادامه به برخی از این موارد اشاره می نماییم.
اولین و مهمترین نکته در مورد کاتالوگ دیجیتال داچه، ایجاد تعامل بین مخاطب و کاتالوگ می باشد. با استفاده از کاتالوگ دیجیتال، مشتری شما به راحتی می تواند ضمن ارتباط گیری با شما از طریق راه های ارتباطی و شبکه های مجازی، اطلاعات دقیقی از محصولات و خدمات شما را مشاهده نماید و در صورت نیاز به وب سایت یا شبکه های اجتماعی شما نظیر اینستاگرام و … هدایت شود.

یکی دیگر از ویژگی های یک کاتالوگ دیجیتال خوب، شرد ارگانیک در فضای مجازی است که اصطلاحا به آن سئوی ارگانیک می گویند. همیشه مشتریان برای یافتن محصول دلخواه خود از موتورهای جستجو استفاده می نمایند و به همین دلیل قرار گیری در بین برترین های موتورهای جستجو بسیار مهم و برای کسب و کار شما حیاتی است.

سئوی مناسب می تواند شما را برای همیشه در بین نتایج برتر موتورهای جستجو قرار دهد و این یعنی بازدید بیشتر و در نتیجه فروش محصول بیشتر. اما نباید فراموش کرد که هزینه های قرارگیری در رتبه های برتر زیاد است و در نتیجه ابزاری که بتواند هزینه های سئو و بهینه سازی را کاهش دهد بسیار مهم و ضروری است و کاتالوگ دیجیتال داچه می تواند به راحتی بر این امر فائق آید.

کاتالوگ دیجیتال داچه با اتصال به موتورهای جستجو می تواند به راحتی و به صورت ارگانیک و فقط ار طریق ارسال به مشتریان و مشاهده آنها رشد نموده و رتبه خود را افزایش دهد و هزینه های شما را تا حدود زیادی کاهش دهد.

با استفاده از محتوای مناسب و تبلیغ نویسی صحیح محتویات کاتالوگ دیجیتال، می توان به صورت تضمینی به افزایش بازدید و فروش محصولات دلخوش بود. با دریافت رتبه های ارگانیک به راحتی آمار بازدید سایت و شبکه های اجتماعی شما افزایش یافته و در نتیجه بازار بزرگتری را پیش روی خود خواهید داشت.

کاتالوگ دیجیتال
کاتالوگ دیجیتال

یکی دیگر از مزیت های بسیار مهم کاتالوگ دیجیتال، ویرایش نامحدود آن است و به دلیل آنلاین بودن امکان مشاهده آخرین ورژن کاتالوگ برای مشتریان وجود دارد و نیاز به ارسال مجدد کاتالوگ نمی باشد .

همچنین به دلیل استفاده از فناوری های روز دنیا و عدم نیاز به چاپ تا حدود 60 درصد در هزینه ای جاری باز اول کاتالوگ صرفه جویی نموده و تقریبا برای سالیان دراز، هزینه اضافی به شرکت متحمل نمی نماید.

کاتالوگ دیجیتال داچه از فناوری های روز دنیا استفاده میکند، فناوری هایی که در تمامی شرکت های بزرگ دنیا در کشورهایی نظیر آمریکا انگلیس کانادا و غیره استفاده میشود و بر مبنای آنها طراحی و راه اندازی شده است.

قرارگیری در رتبه نخست  ۱۰ شرکت برتر تولید کننده کاتالوگ دیجیتال، این نوید را به گروه داچه داده است که با تلاش مستمر و فعالیت گسترده میتوانند همیشه به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تبلیغات دیجیتالی فعالیت نمایند و با هدف افزایش بازارهای مشتریان خودشون تلاش می کنند تا در کنار مشتری باشند و تضمین های دقیق در زمینه فروش و رشد وب سایت و محصولات به مشتریان خود دهند.

بهترین های کاتالوگ دیجیتال
بهترین های کاتالوگ دیجیتال

داچه برای طراحی کاتالوگ دیجیتال از فنون جدید تبلیغ نویسی و محتوا نویسی بر اساس سئو و موتورهای جستجو بهره می گیرد یعنی محصولات شما را بررسی و با محصولات رقبا مقایسه نموده  و در نهایت بهترین و کاملترین امکانات و محتویات رو برای طراحی کاتالوگ در اختیار مشتری خود قرار میدهد و یک کاتالوگ بسیار جامعه با کیفیت و با امکانات خوب را در برای مشتری خود طراحی و پیاده سازی می نماید.

مقالات مرتبط

مقالات دیگر در زمینه کاتالوگ دیجیتال

خانه کاتالوگ دیجیتال داچه طراح کاتالوگ هوشمند دیجیتال در ایران
نقش کاتالوگ دیجیتال در دنیای دیجیتال مارکتینگ
کاتالوگ آنلاین

"*" indicates required fields

در صورت تمایل توضیحات بیشتر را در اینجا وارد کنید