اپلیکیشن خانه کاتالوگ داچه

مشاهده جدیدترین کاتالوگ های داچه در اپلیکیشن خانه کاتالوگ داچه

فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام
در سال ۱۳۹۰ علاوه بر ماموریت هایی که به شرکت واگذار شده بود استقرار صنایع سبز و پردازش واردات و صادرات در منطقه ویژه اقتصادی پیام مطرح و به وظایف قبلی اضافه می گردد.

توضیحات

فاصله اندک شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام تا تهران، وجود شهرک های صنعتی متعدد در استان البرز، استان تهران، استان قزوین، و محل تلاقی ۱۳ استان شمال و شمال غربی موقعیت مناسبی در اختیار منطقه ویژه اقتصادی پیام در جهت صادرات و واردات کالا قرار داده است . هم اکنون از فرودگاه و منطقه ویژه آن برای اهدافی همچون ترانزیت باربری، فناوری اطلاعات و ارتباطات، حمل و نقل تجاری و پست کالا در کار گسترش صنایع ICT کشور استفاده می‌شود.
در دنیای امروز اقتصاد دیجیتال نقش بارزی را در پیشرفت و حرکت روبه جلو هر کشور ایفا میکند و رشد و بهینه سازی هر چه بیشتر این بخش از اقتصاد نیازمند توسعه روز افزون شرکت های دانش بنیان و فراهم کردن زیر ساخت ها برای گسترش فعالیت این نوع شركت ها است. در واقع دانش بنیان ها با حمایت از فناوری های نوین در بخش هایی از آموزش مجازی، خریدهای آنلاین، بانکداری دیجیتالی و یا حمل و نقل هوشمند می توانند نقش اساسی در توسعه هر چه بیشتر اقتصاد دیجیتال به عنوان یک نیاز اساسی در دنیای امروز داشته باشند.

کاتالوگ های فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام

ABCO

آبکو

تولید کننده دستگاه های آب شیرین کن

در دست طراحی است

کاتالوک این شرکت
در دست طراحی می باشد

فرابین

مشاهده کاتالوگ

جهت مشاهده کاتالوگ
کلیک کنید

مشاهده

بزودی

کاتالوگ های دیگر

تولید کننده دستگاه های آب شیرین کن

بزودی

بزودی

کاتالوگ های دیگر

تولید کننده دستگاه های آب شیرین کن

بزودی

کی آر این صفحه را می توانیداسکن کنید

You can scan the QR of this page