توجه! قیمت ها تنها تا تاریخ ۲۹ اسفند ماه معتبر می باشند و سال جدید قیمت ها افزایش خواهد داشت

طراحی کاتالوگ دیجیتال حرفه ای

طراحی کاتالوگ دیجیتال حرفه ای و نقش موثر آن در گسترش کسب و کار

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره

مشاوره رایگان با متخصصین داچه

خرید اقساطی

خرید اقساطی

کاتالوگ کاملا قسطی

تماس تلفنی مستقیم

تماس تلفنی مستقیم

تماس مستقیم و فوری

گفتگوی آنلاین

گفتگوی آنلاین

مشاوره رایگان با متخصصین داچه

طراحی کاتالوگ دیجیتال حرفه ای باید به گونه ای باشد که سبب ارتباط عمیق مشتری و شرکت شود تا بتواند تاثیر خود را بر مخاطب بگذارد و سبب فروش محصولات و گسترش کسب و کار گردد.

طراحی کاتالوگ دیجیتال حرفه ای می تواند تاثیر زیادی در ذهن مخاطب بگذارد. به وسیله کاتالوگ دیجیتال هوشمند می توان بهترین شیوه و شکل ممکن خدمات و محصولات را با تمام جزئیات در اختیار مخاطب قرار داد و بیشترین ارتباط را با مخاطب برقرار کرد.

خانه کاتالوگ داچه طراح و تولید کننده انواع کاتالوگ دیجیتال آنلاین در کنار شما و کسب و کارتان است تا سبب فروش هر چه بیشتر محصولات شما در دنیای دیجیتال مارکتینگ شود.

خانه کاتالوگ داچه طراح و تولید کننده انواع اسمارت کاتالوگ، کاتالوگ دیجیتال، کاتالوگ دیجیتال هوشمند و کاتالوگ دیجیتال هوشمند نسل جدید می باشد. با توجه به تنوع محصولات خانه کاتالوگ داچه می توانید نسبت به بودجه خود صاحب کاتالوگ دیجیتال شوید.

راهکارهایی برای ارتقای کسب و کار با کاتالوگ دیجیتال

ارسال کاتالوگ دیجیتال، نامحدود و صرفا از راه های کم هزینه و رایگان امکان پذیر است. کاتالوگ دیجیتال با راه های متنوع در ارسال سبب گسترش کسب و کار شما می شود. شما برای حفظ بقا و رشد کسب و کارتان در دنیای دیجیتال مارکتینگ نیاز به جذب مشتری دارید. برای جذب مشتری، باید کسب و کار خود را تبلیغ کنید یکی از روش های تبلیغ کاتالوگ دیجیتال می باشد. کاتالوگ دیجیتال می تواند با جذب مشتریان بیشتر سبب توسعه کسب و کار و ایجاد درآمد چند برابری شود.

طراحی کاتالوگ دیجیتال حرفه ای به ارتباط عمیق تر بین کسب و کار و مخاطبان شما کمک می کند.

کاتالوگ دیجیتال

به کاتالوگ گرافیکی و هوشمند که با کامپیوتر طراحی و با ابزار مرتبط به اینترنت مانند کامپیوتر، تبلت، موبایل اجرا می شود کاتالوگ دیجیتال گفته می شود. کاتالوگ دیجیتال هوشمند به صورت شبیه سازی شده ی کاتالوگ های چاپی عمل می کنند. امکان ورق زدن کاتالوگ دیجیتال حس استفاده از کاتالوگ کاغذی را برای مخاطبین باز خوانی می کند با این تفاوت که هم جذاب تر از کاتالوگ چاپی است هم قیمت آن به مراتب از نمونه چاپی پایین تر است.

با تبدیل کاتالوگ های کاغذی و چاپی فعلی خود به کاتالوگ دیجیتال هوشمند هزینه های چاپ مجدد و ارسال و نگهداری آن را تا حد زیادی کاهش دهید.

طراحی کاتالوگ دیجیتال هوشمند حرفه ای محصول و خدمات شرکت شما را به بهترین شیوه ارائه می دهد. خانه کاتالوگ داچه با تولید انواع کاتالوگ دیجیتال میتواند در معرفی بیشتر و گسترش کسب و کار شما موثر باشد.

کاتالوگ دیجیتال را نمایشگاهی از بیزینس و کسب کار خود در نظر بگیرید. افراد در هنگام ورق زدن صفحات کاتالوگ دیجیتال شما میتوانند در چند دقیقه با شرکت شما آشنا شوند. یک طراحی کاتالوگ دیجیتال حرفه ای مناسب میتواند نمایشگاه کسب و کار شما را جذاب تر کند.

ویژگی های یک کاتالوگ دیجیتال موثر و حرفه ای

کاتالوگ دیجیتال حرفه ای یکی از قدرتمندترین ابزارهای مهم بازاریابی آنلاین یا دیجیتال مارکتینگ می باشد. کاتالوگ دیجیتال با امکان ارسال نامحدود سبب افزایش فروش می شود.

این کاتالوگ به شرکت ها کمک می کند تا تمام کالاهایی و خدماتی که در حال حاضر ارائه می دهند را نمایش بگذارند. دسترسی و روش های ارسال نامحدود و بی دردسر از مزایای کاتالوگ دیجیتال هوشمند می باشد. مشتریان می‌توانند از طریق تلفن همراه یا کامپیوتر شخصی خود به راحتی در هر زمان و مکانی به کاتالوگ دیجیتال دسترسی داشته باشند. کاتالوگ دیجیتال مناسب شرکت هایی است که می خواهند محصولات خود را برای مخاطبان و مشتریان بیشتری با هزینه ی کمتر و کیفیتی بالاتر به نمایش بگذارند.

طراحی کاتالوگ دیجیتال به دلیل جذب مشتری از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا یک کاتالوگ دیجیتال حرفه ای توجه خوانندگان را به خود جلب کرده و از سایر رقبا متمایز می کند.

  • کیفیت گرافیکی مناسب

اولین و مهمترین ویژگی یک کاتالوگ حرفه ای طراحی، رنگ بندی هنری خاص، استفاده از انواع موشن و انیمیشن است. کاتالوگ دیجیتال هوشمند نسل جدید داچه قابلیت اضافه کردن انواع موشن، فیلم، انیمیشن، محصولات سه بعدی، پادکست صوتی، فرم درخواست و امکان خرید را دارد.
کیفیت تصاویر محصولات یا خدمات یک شرکت باعث می شود تا محصولات شما جذاب تر دیده شوند و فروش افزایش یابد. بهتر است برای تصاویر کاتالوگ دیجیتال از عکس های واقعی استفاده کنید.

  • استفاده از رنگ مناسب

رنگ ها گویا ترین عناصر در هر طرحی می باشند. با استفاده از رنگ سازمانی خود می توانید برندتان را برجسته تر و چشمگیر تر جلوه دهید. یکی از مشخصه‌ های اصلی هویت یک برند، که القا کننده ی خدمات و محصولات نام تجاری می تواند تاثیر گذار باشد، رنگ سازمانی آن برند است.

  • استفاده از عنوان کوتاه و مناسب برای هر بخش

انتخاب عنوان های مناسب برای هر صفحه که دقیقا متناسب با محتوای همان صفحه باشد. در صورتی که در یک صفحه بیش از یک محصول برای معرفی دارید بهتر است بیش از یک عنوان نیز داشته باشیم. عنوان هر صفحه کاتالوگ دیجیتال باید درشت تر از فونت متن اصلی باشد.
بیشتر از دو نوع فونت در کل کاتالوگ دیجیتال استفاده نشود، زیرا چهره ناهمگونی به کاتالوگ دیجیتال هوشمند می ‌دهد.

  • محتوای مناسب

توضیحات مختصر و مفید در مورد محصولات و توجه به جزئیات می تواند به بهترین شیوه ی ممکن در ذهن مخاطب ثبت شود. کاتالوگ های دیجیتالی جز استراتژی های بازاریابی تجاری آنلاین هستند.

فروش با کاتالوگ دیجیتال
فروش با کاتالوگ دیجیتال

فروش با کاتالوگ دیجیتال

یک کاتالوگ دیجیتال برای ارائه اطلاعات در مورد محصولات یا خدمات یک شرکت طراحی و تولید می شود. تولیدکنندگان برای معرفی محصولات خود به سایر مشاغل و مشتریان از کاتالوگ دیجیتال استفاده می کنند و حجم بزرگ تری از بازار را تحت شعاع قرار می دهند.

کسب‌ و کارها با بهره‌ مندی از کاتالوگ دیجیتال وارد بازاریابی دیجیتال می شوند. شرکت ها یا کاتالوگ دیجیتال قادرند تا به صورت دقیق‌ تر محصولات یا خدمات خود را به بازار هدف معرفی کنند و شانس فروش خود را بالاتر ببرند. نسخه‌ های کاتالوگ دیجیتال و هوشمند با نگاهی مفید به تولیدات و محصولات سبب افزایش فروش می شود. کاتالوگ دیجیتال برای امور بازاریابی، تبلیغات و معرفی تولیدات در محیط نمایشگاه ها، فروشگاه ها و نمایندگی ها نیز بسیار موثر است.

چگونه کاتالوگ تاثیر گذاری طراحی کنیم که به جذب مشتری کمک کند؟

لینک به وب سایت، شبکه های اجتماعی، فرم درخواست و امکان تماس مستقیم کارایی کاتالوگ دیجیتال را افزایش می‌ دهد. با طراحی کاتالوگ دیجیتال حرفه ای می توان اطلاعات بیشتری در اختیار مشتری قرار داد. استفاده از پاپ آپ، انیمیشن و فیلم برای افراد یک جامعه جذاب است با استفاده از آن در کاتالوگ دیجیتال می توان مخاطبان زیادی را جذب نمود.
از بازاریابی رسانه‌ ای متقاطع یعنی معرفی همزمان وب سایت و شبکه های اجتماعی خود در کاتالوگ و برعکس معرفی کاتالوگ خود در وبسایت و شبکه های اجتماعی، می توان نهایت استفاده را برد.

اگر آیتم اصلی تبلیغات و اطلاع رسانی به خوبی صورت گیرد، می‌تواند موفقیت یک کسب‌ و کار را تضمین کند. تبلیغات با طراحی کاتالوگ دیجیتال می تواند ابزاری برای اطلاع رسانی کسب و کار شما باشد. این ابزار تبلیغاتی همیشه در دسترس است و ارسال آن به صورت نامحدود می باشد. چون کاتالوگ دیجیتال امکان ادیت و آپدیت دارد با یک بار هزینه میتوانید برای سال های طولانی از آن استفاده کنید از این رو یک تبلیغ موثر برای کسب و کار شما محسوب می‌ شود.

اصول طراحی کاتالوگ دیجیتال

برای طراحی یک کاتالوگ دیجیتال ابتدا باید درک واضحی از اهداف خود را داشته باشید.

هدف و انتظارات شما می‌ تواند مسیر طراحی کاتالوگ دیجیتال را مشخص کند. شناخت کامل از مشتریان و بازار هدف این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید کاتالوگی طراحی کنید که باعث جذب مخاطب و در نتیجه افزایش فروش شما شود.

کاتالوگ دیجیتال هوشمند شامل اطلاعاتی است که به مشتریان شما کمک می کند تا محصولات را خریداری کنید. طراحی کاتالوگ دیجیتال باید به گونه‌ ای باشد که مشتری حداقل یک بار بتواند به محصول یا خدمات شرکت شما فکر کند.

کاتالوگ دیجیتال طراحی شده توسط خانه کاتالوگ داچه قابلیت نصب رایگان در سایت مشتری را دارا می باشد. برای اطلاع از قیمت طراحی کاتالوگ دیجیتال به کارشناسان خانه کاتالوگ داچه تماس بگیرید.

کاتالوگ دیجیتال هوشمند با هدف معرفی کالا یا خدمات برای جذب مشتریان و خرید آن ها منتشر می‌ شود.

با پیچیده تر شدن و تنوع محصولات در بازار دیجیتال مارکتینگ کاتالوگ های دیجیتال بیش از هر زمان دیگری جایگاه خود را در این عرصه پیدا کرده اند. کاتالوگ دیجیتال باید طوری طراحی شود که برای خریدار و مشتری جذاب باشد.

داچه تولید کننده و طراح انواع کاتالوگ های دیجیتالی و اسمارت کاتالوگ می باشد. برای سفارش کاتالوگ دیجیتال متناسب با بودجه خود با خانه کاتالوگ با داچه در ارتباط باشید.

مقالات مرتبط

مقالات دیگر در زمینه کاتالوگ دیجیتال

خانه کاتالوگ دیجیتال داچه طراح کاتالوگ هوشمند دیجیتال در ایران
نقش کاتالوگ دیجیتال در دنیای دیجیتال مارکتینگ
کاتالوگ آنلاین

"*" indicates required fields

در صورت تمایل توضیحات بیشتر را در اینجا وارد کنید