توجه! قیمت ها تنها تا تاریخ ۲۹ اسفند ماه معتبر می باشند و سال جدید قیمت ها افزایش خواهد داشت

کاتالوگ دیجیتال یک ساعته خانه کاتالوگ دیجیتال داچه

کاتالوگ دیجیتال یک ساعته تبدیل فایل pdf به کاتالوگ دیجیتال

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره

مشاوره رایگان با متخصصین داچه

خرید اقساطی

خرید اقساطی

کاتالوگ کاملا قسطی

تماس تلفنی مستقیم

تماس تلفنی مستقیم

تماس مستقیم و فوری

گفتگوی آنلاین

گفتگوی آنلاین

مشاوره رایگان با متخصصین داچه

کاتالوگ دیجیتال یک ساعته یکی از خدمات خانه کاتالوگ داچه می باشد. تبدیل فایل کاتالوگ pdf به کاتالوگ دیجیتال خدمت جدید داچه با نام کاتالوگ دیجیتال یک ساعته می باشد.

کاتالوگ دیجیتال یک ساعته داچه فایل pdf یا psd شما را به کاتالوگ دیجیتال هوشمند تبدیل می کند. فایل کاتالوگ pdf در بستر آفلاین و فایل کاتالوگ دیجیتال در بستر آنلاین اجرا می شود.

کاتالوگ pdf یا اسمارت کاتالوگ به صورت یک فایل pdf می باشد. اسمارت کاتالوگ یا کاتالوگ pdf شامل محتوای متنی و تصویری است که ارائه دهنده ی خدمات و محصولات است. یکی از بزرگترین معایب اسمارت کاتالوگ ها ادیت و ویرایش آن ها است. ارسال مجدد به مشتریان در صورت ویرایش و زمان صرف شده از جمله بزرگترین معایب اسمارت کاتالوگ ها است.

کاتالوگ دیجیتال یک کاتالوگ آنلاین و تحت وب است که در صورت ویرایش آن آخرین نسخه نمایش داده می شود.

مزایای تبدیل کاتالوگ pdf به کاتالوگ دیجیتال

  • دریافت QR code داینامیک

کیوآرکد های داینامیک قابل ویرایش می باشند. تغییر اطلاعات مانند تغییر آدرس مقصد نهایی در کیوآرکد های داینامیک امکان پذیر است. از مزایای این کیو آرکد می توان به عدم تاریخ انقضا آن اشاره کرد. با چاپ کیو آرکد روی کارت ویزیت و بروشور های کاغذی در صورت تغییر مسیر نیازی به چاپ مجدد آن نمی باشد. عدم نیاز به ساخت و چاپ مجدد کیو آرکد باعث ذخیره سازی منابع مالی شما می شود و شما را قادر می سازد که به هر گونه تغییری در عملیات خود به سرعت پاسخ دهید.

  • آمار بازدید

آمار بازدید از کاتالوگ دیجیتال به صورت جامع و دقیق می باشد. با طراحی کاتالوگ دیجیتال به راحتی می توانید تعداد افرادی را که از کاتالوگ شما دیدن کرده اند را مشاهده کنید.

  • نصب در سایت مشتری

یکی از ویژگی های خانه کاتالوگ داچه نصب رایگان کاتالوگ دیجیتال در سایت مشتری می باشد. در نتیجه کاتالوگ دیجیتال به سئو و رشد ارگانیک سایت شما کمک می کند.

  • هاست و دامنه ی رایگان

در صورتی که برای کسب و کار خود وب سایت نداشته باشید، هدیه داچه برای بیزنس شما، هاست و دامنه ی رایگان می باشد. با ارسال لینک کاتالوگ به مشتریان خود بدون سایت در محیط وب نمایش دیده شوید!!!

  • قابلیت بروزرسانی لحظه به لحظه

تحت وب بودن کاتالوگ دیجیتال امکان ویرایش لحظه به لحظه‌ ی محتوا آن را فراهم می سازد. در صورت هرگونه ویرایش و تغییری در کاتالوگ دیجیتال، مشتری همیشه به آخرین نسخه کاتالوگ دیجیتال شما دسترسی دارد.

کاتالوگ دیجیتال یک ساعته

خانه کاتالوگ دیجیتال داچه با تولید کاتالوگ های هوشمند دیجیتال و با بهره مندی از امکانات متنوع برای مشکلات اسمارت کاتالوگ pdf راهکارهایی مناسب ارائه می دهد. در خانه کاتالوگ داچه می توانید کاتالوگ pdf خود را ظرف مدت یک ساعت به کاتالوگ دیجیتال هوشمند تبدیل نمایید.

کاتالوگ های دیجیتال داچه، بدون محدودیت در ارسال، تعداد صفحه و تیراژ می باشند. قابلیت بروزرسانی در کمترین زمان ممکن و دسترسی مشتریان به آخرین نسخه کاتالوگ دیجیتال از مزایای کاتالوگ دیجیتال داچه می باشد.

در صورتی که فایل اسمارت کاتالوگ pdf دارید و می خواهید علاوه بر صرفه جویی در هزینه از مزایای کاتالوگ دیجیتال هوشمند بهره مند شوید محصول کاتالوگ دیجیتال یک ساعته داچه بهترین انتخاب برای شماست.

کاتالوگ یک ساعته علاوه بر بهره مندی از امکانات کاتالوگ های pdf قادرست با خلق فضایی جذاب و پویا، امکانات متنوع تری را در فضای دیجیتال مارکتینگ ارائه دهد.

کاتالوگ دیجیتال به صورت آنلاین اجرا می شود، منجر به توسعه ی بستر دیجیتالی و بهبود برندینگ کسب و کار ها می شود. این محصول موجب انتقال حس مثبت به مشتریان، درک عمیق تر کسب و کار و در نتیجه افزایش فروش می گردد.

کاتالوگ دیجیتال یک ساعته داچه قابلیت نمایش در تمامی تلفن های همراه و مانیتورها دارد و نسبت به صفحه ی نمایش واکنش گرا یا ریسپانسیو است.

کاتالوگ دیجیتال یک ساعته یا اسمارت کاتالوگ
کاتالوگ دیجیتال یک ساعته یا اسمارت کاتالوگ

تفاوت کاتالوگ pdf با کاتالوگ چاپی

یکی از مؤثرترین روش‌های معرفی و فروش محصولات یا ارائه خدماتِ در بیزینس ها پخش کاتالوگ و بروشور است. کاتالوگ های کاغذی هزینه‌ی بالای چاپ، هزینه ی حمل و نقل و ارسال و همچنین عدم ویرایش اطلاعات پس از چاپ و نگهداری دارند.

کسب و کارها با بهره‌مندی از کاتالوگ pdf می‌توانند بسیاری از مشکلات کاتالوگ های چاپی را تا حد زیادی رفع کنند. کاتالوگ اسمارت در فضای آفلاین قابلیت اجرا دارد و تنها یک بار برای دانلود نیاز به اینترنت دارد.

با استفاده از کاتالوگ pdf یا اسمارت کاتالوگ بسیاری از مشکلات محیط زیستی‌ برطرف می‌ شود. با توجه به عصر دیجیتال هنوز کسب و کارهای مختلفی وجود دارند که به هیچ عنوان از امکانات فضای دیجیتال بهره‌ مند نمی‌ شوند و در نتیجه نابود می شوند. کاتالوگ pdf تا حد زیادی می‌ تواند بستر دیجیتال مارکتینگ کسب و کار را تقویت نماید. اما بهترین روش برای حضور در بازار دیجیتال استفاده از کاتالوگ دیجیتال و کارت ویزیت الکترونیکی می باشد.

نقاط ضعف اساسی کاتالوگ pdf یا اسمارت کاتالوگ

کاتالوگ pdf با وجود برتری‌ نسبت به کاتالوگ های چاپی، دارای یک سری معایب و مشکلات نیز هست. یکی از مشکلات اساسی کاتالوگ pdf افلاین بودن آن است که این خود مشکلاتی را فراهم می‌ سازد. کاتالوگ pdf را در لحظه نمی‌تواند ویرایش کرد و در صورت ویرایش زمانی زیادی صرف ارسال دوباره آن به مشتریان می شود. اسمارت کاتالوگ چون تحت وب نیست مشتریان به آخرین نسخه آن دسترسی ندارند و به همین دلیل نیاز به ارسال دوباره است.

کاتالوگ با این که برای مناطق محروم از اینترنت مناسب است اما برای بار اول نیاز به دانلود شدن دارد. به دلیل این که در فایل های pdf از تعداد عکس­های رنگی با کیفیت خوب استفاده می شود حجم فایل زیاد می شود. امکان استفاده از فضای مالتی مدیا مانند ویدئو و موسیقی در اسمارت کاتالوگ وجود ندارد. در صورت استفاده از فضای مالتی مدیا حتما باید به اینترنت دسترسی داشت.

تاثیر کاتالوگ pdf و یا کاتالوگ دیجیتال هوشمند در تقویت دیجیتال مارکتینگ ها

استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در روزگار فعلی بر هیچ کسی پوشیده نیست. امروزه کاربران بسیار زیادی اکثر نیازهای خود را از طریق وبسایت‌ها یا شبکه‌های اجتماعی فراهم می‌ کنند. صاحبان سرمایه نیز با توجه به این شرایط بیش از پیش نیاز به ایجاد و تقویت بسترهای دیجیتال کسب و کار خود را دارند. کسب و کارها با سفارش طراحی کاتالوگ دیجیتالی یا pdf قادرند تا برندینگ خود در فضای مجازی تقویت نمایند.

کاتالوگ دیجیتال یک ساعته رفع نقاط ضعف اسمارت کاتالوگ یا کاتالوگ Pdf

خانه کاتالوگ داچه کاتالوگ هوشمند دیجیتال یک ساعت را برای تمامی نقاط ضعف کاتالوگ pdf در نظر گرفته است. کاتالوگ های هوشمند دیجیتال یک ساعته داچه، لینک‌ محور بوده و از قابلیت بروزرسانی لحظه ای برخوردار است. همچنین کاتالوگ دیجیتال یک ساعته از امکانات متنوع‌ تر فضای دیجیتال نظیر دسته‌بندی داینامیک، امکان برقراری تماس سریع و… که منجر به توسعه‌ ی بستر دیجیتالی کسب و کارها می‌شود نیز بهره‌ مند است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از امکانات متنوع کاتالوگ های هوشمند دیجیتال یک ساعته با خانه کاتالوگ داچه در ارتباط باشید.
به دلیل دسترسی اکثریت قشر جامعه از اینترنت، کاتالوگ های دیجیتال به شیوه ی راحت تر در دسترس قرار می گیرند و محدودیتی در ارسال ندارند.

هزینه کاتالوگ دیجیتال یک ساعته

با توجه به این که اسمارت کاتالوگ ها فایل pdf هستند و طراحی روی آنها انجام شده است، هزینه تبدیل فایل پی دی اف به کاتالوگ دیجیتال یک ساعت بسیار مناسب است. این هزینه از 900 هزار تومان شروع می شود و ممکن است نسبت به تعداد صفحات و خواسته ی کارفرما نظیر لینک سازی به سایت و شبکه اجتماعی، امکان تماس مسقیم و… تا 2 میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کند. کاتالوگ های دیجیتالی یک ساعته برای تمام کسب های که می خواهند در عرصه دیجیتال مارکتینگ فعالیت کنند بسیار مناسب است. این کاتالوگ ها برای ارائه محصول یا خدمات در نمایشگاه های بین المللی بسیار پر کاربرد و ضروری اند.

مقالات مرتبط

مقالات دیگر در زمینه کاتالوگ دیجیتال

خانه کاتالوگ دیجیتال داچه طراح کاتالوگ هوشمند دیجیتال در ایران
نقش کاتالوگ دیجیتال در دنیای دیجیتال مارکتینگ
کاتالوگ آنلاین

"*" indicates required fields

در صورت تمایل توضیحات بیشتر را در اینجا وارد کنید