اپلیکیشن خانه کاتالوگ داچه

مشاهده جدیدترین کاتالوگ های داچه در اپلیکیشن خانه کاتالوگ داچه

اسمارت کاتالوگ رایگان

نوشته ای دیگر از داچه

اسمارت کاتالوگ رایگان

اسمارت کاتالوگ رایگان

اسمارت کاتالوگ یک کاتالوگ هوشمند آفلاین است که نیازی به چاپ ندارد. با داشتن اسمارت کاتالوگ می‌توانید از مزیت‌ها کاتالوگ هوشمند استاندارد لذت ببرید. اسمارت کاتالوگ رایگان هدیه خانه کاتالوگ داچه به تمامی مشتریان خود می باشد. با خرید هر یک از پکیج های کاتالوگ دیجیتال داچه می توانید از اسمارت کاتالوگ رایگان بهره مند شوید.

اسمارت کاتالوگ یک کاتالوگ هوشمند آفلاین است که نیازی به چاپ ندارد. با داشتن اسمارت کاتالوگ می‌توانید از مزیت‌ های کاتالوگ هوشمند استاندارد لذت ببرید.

اسمارت کاتالوگ رایگان هدیه خانه کاتالوگ داچه به تمامی مشتریان خود می باشد. با خرید هر یک از پکیج های کاتالوگ دیجیتال داچه می توانید از اسمارت کاتالوگ رایگان بهره مند شوید.

خانه کاتالوگ داچه ارائه دهنده ی انواع کاتالوگ دیجیتال، کاتالوگ دیجیتال هوشمند و کاتالوگ دیجیتال هوشمند نسل جدید می باشد. با خرید هر یک از محصولات خانه کاتالوگ داچه می توانید به صورت رایگان فایل PDF یا اسمارت کاتالوگ خود را از این مجموعه دریافت نمایید.

اسمارت کاتالوگ یا کاتالوگ هوشمند منطبق بر معیارهای دیجیتال مارکتینگ به صورت کاملا استاندارد در قالب PDF ارائه می‌ شود.
اسمارت کاتالوگ یا کاتالوگ PDF جایگزین بسیار مناسبی برای کاتالوگ‌ های چاپی می‌باشد.

کاتالوگ هوشمند

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده مردم از اینترنت و فضا های مجازی کسب و کارها برای تبلیغات و ارائه‌ی محصولات و خدمات خود، کمتر از روش‌ های سنتی نظیر چاپ کاتالوگ، بروشور، تبلیغات تراکتی و بنر ها استفاده می‌ کنند.

کاتالوگ هوشمند یا اسمارت کاتالوگ امکانات بیشتری نسبت به کاتالوگ های چاپی دارد. با تهیه ی کاتالوگ هوشمند از هزینه ی بالای کاتالوگ‌ های کاغذی بی نیاز می‌ شود. به علاوه این که در صورت خریداری هریک از محصولات کاتالوگ دیجیتال داچه فایل رایگان اسمارت کاتالوگ یا کاتالوگ PDF در اختیار شما مشتری گرامی قرار می گیرد.

با توجه به محدودیت‌ های کاتالوگ های کاغذی ارائه ی تمامی خدمات و یا محصولات یک شرکت به مشتری بسیار پر هزینه خواهد بود. تیراژ های چاپ کاتالوگ های کاغذی نسبت به بودجه محدود می باشند. تیراژ اسمارت کاتالوگ نامحدود است و هزینه ی بسیار کمتری نسبت به کاتالوگ چاپی دارد.

با تهیه QR CODE و یا ارسال لینک کاتالوگ هوشمند از طریق پیامک، ایمیل، فضای مجازی و… همه‌ ی مشتریان به اسمارت کاتالوگ شما دسترسی پیدا می کنند‌.

امتیاز کسب اسمارت کاتالوگ یا کاتالوگ هوشمند رایگان خریداری یکی از انواع کاتالوگ دیجیتال های مجموعه داچه است.
وجه تمایز و نقطه قوت کاتالوگ هوشمند و دیجیتال نسبت به کاتالوگ های چاپی کاهش هزینه برای تولید آنها ست.
مجموعه داچه کاتالوگ هوشمند و دیجیتال هر یک از مشتریان خود را بر اساس نیاز آن ها سفارشی سازی می کند. داچه با ارائه قیمت مناسب راه را برای توسعه کسب و کار ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ هموار نموده است. ارائه قیمت مناسب طراحی کاتالوگ دیجیتال، شرایط پرداخت اقساطی و ارائه ی اسمارت کاتالوگ رایگان روی هریک از محصولات کاتالوگ دیجیتال از جمله تسهیلاتی است که خانه کاتالوگ داچه برای حمایت از مشتریان خود در نظر گرفته است.

کاتالوگ هوشمند یا اسمارت کاتالوگ تمامی امکانات کاتالوگ‌ های کاغذی را دارد به علاوه ی این که امکان اشتراک گذاری آن نامحدود است.

چرا کاتالوگ هوشمند

تولید کاتالوگ های کاغذی همواره نیازمند حجم عظیمی از کاغذ می باشد. میلیون‌ ها درخت برای تهیه‌ ی کاغذ نیاز است که به معنی قطع درختان و نابودی محیط زیست می‌ باشد. عدم امکان ویرایش و تغییر، محدودیت در ارسال و دسترسی به کاتالوگ چاپی و بروشور سنتی، هزینه ی نگهداری و اشغال فضا، کاهش میزان تاثیر گذاری و عدم برقرار ارتباط مستقیم با مخاطب از جمله مشکلات چاپ کاتالوگ سنتی می باشد.

کاتالوگ هوشمند یکی از مهم ترین ابزار های بازاریابی برای کسب و کار ها و حضور موثر آن ها در عرصه دیجیتال مارکتینگ می باشد. اسمارت کاتالوگ به شما کمک می کند تا تمام کالاهایی را که در حال حاضر ارائه می دهید به نمایش بگذارید.
کاتالوگ های هوشمند هزینه چاپ و توزیع بالایی ندارند و مشتریان می‌ توانند از طریق تلفن همراه و کامپیوتر به راحتی در هر مکان و زمانی به آنها دسترسی داشته باشند.

مزیت های اسمارت کاتالوگ

  • کاهش چشمگیر هزینه‌ های تبلیغاتی
  • قابلیت بروزرسانی و ویراستاری کاملا اقتصادی
  • بدون هزینه نگهداری
  • پشتیبانی از تمام روش‌ های ارسال
  • افزایش فروش و بهبود فرآیندهای بازاریابی
  • افزایش مخاطبان هدف
  • قابلیت مشاهده آفلاین و بدون نیاز به اینترنت
  • پرداخت هزینه یکبار برای همیشه

در صورت خریداری هر یک از کاتالوگ های دیجیتالی داچه هزینه اسمارت کاتالوگ کاملا رایگان است.

کاتالوگ هوشمند یا اسمارت کاتالوگ کسب و کار شما را متحول می کند

کاتالوگ هوشمند یا اسمارت کاتالوگ به دلیل عدم نیاز به چاپ و عدم محدودیت در ارسال می تواند تاثیر زیادی معرفی، فروش محصولات و خدمات شما داشته باشد. طراحی اسمارت کاتالوگ یا کاتالوگ هوشمند به صورت اختصاصی و توسط تیم حرفه ای داچه انجام می شود. اسمارت کاتالوگ روشی هوشمندانه برای معرفی محصولات و خدمات شماست. کاتالوگ PDF یا اسمارت کاتالوگ با امکاناتی که دارد، می تواند تمام نیازهای بازاریابی و فروش را برای شما محقق کند.

عدم تاثیر کندی اینترنت بر روی مشاهده کاتالوگ هوشمند

به دلیل این که کاتالوگ هوشمند به صورت کاملا آفلاین قابل اجرا می باشد کندی اینترنت روی آن تاثیری ندارد. کاهش پهنای باند مزاحمت و محدودیتی برای کاتالوگ های اسمارت کاتالوگ ایجاد نخواهد کرد. این فایل PDF مناسب مناطقی است که امکان اتصال به اینترنت در آن ها با مشکل همراه است. همچنین مناسب شرکت هایی است که محصولات زیادی برای ارائه به مشتریان خود دارند. پس از فرستان لینک اسمارت کاتالوگ و باز کردن آن توسط مشتری فایل برای همیشه در سیستم مخاطب ذخیره می شود. تنها یک بار اتصال به اینترنت برای دانلود فایل اسمارت کاتالوگ کافی می باشد. سرعت دانلود هیچ تاثیری در عملکرد کاتالوگ های هوشمند نخواهد داشت.

همانطور که گفتیم اسمارت کاتالوگ بسیار ارزان‌تر از چاپ کاتالوگ می باشد و گزینه‌ای کاملاً اقتصادی محسوب می‌ شود. مجموعه داچه این امکان را به مشتریان خود می دهد تا با خرید هر یک از محصولات کاتالوگ دیجیتال این شرکت از کاتالوگ اسمارت رایگان همان فایل نیز بهره مند شوید. در صورتی که نیازی به کاتالوگ دیجیتال ندارید و خواستار کاتالوگ اسمارت هستید هزینه ی آن در خانه کاتالوگ داچه بسیار پایین تر از چاپ گاتالوگ می باشد.

هزینه و قیمت کاتالوگ چاپی و اسمارت کاتالوگ

هزینه 30 صفحه کاتالوگ چاپی در تعداد 1000 عدد در سال 1402 معادل 37 میلیون می باشد. قیمت اسمارت کاتالوگ داچه برای 32 صفحه معادل 5450000 تومان می باشد. همچنین با تهیه ی هر یک از کاتالوگ های دیجیتال مجموعه داچه از اسمارت کاتالوگ رایگان همان فایل بهره مند شوید.

نظر شما درمورد این مطلب چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایشگاه آنلاین داچه با هدف ایجاد فضای برای نمایش کاتالوگ های گوناگون شروع بکار کرده است همچنین با استفاده از کاتالوگ دیجیتال می توانید با کاتالوگ های کاغذی خداحافظی کنید. ازقابلیت های این نوع کاتالوگ ها می توان به اشتراک سریع و انتشار نامحدود کاتالوگ اشاره کرد...