چگونه از کاتالوگ دیجیتال خود بیشترین بهره را ببرید؟

چگونه از کاتالوگ دیجیتال خود بیشترین بهره را ببرید؟

برای درک بهتر و نمایش کامل پتانسیل کاتالوگتان، ما چند نمونه از روش های مختلفی که مشتریان ما استفاده می کنند و مشاهده کاتالوگ دیجیتال خود را به حداکثر می رسانند را برای شما بازگو می کنیم. چگونه از کاتالوگ دیجیتال خود بیشترین بهره را ببرید؟

  1. افزایش ترافیک سایت 
  2. تجربه خرید آنلاین از طریق کاتالوگ

افزایش بازدید فروشگاه اینترنتی هدف اصلی برای اکثر مشتریان ما است و راهی موثر برای افزایش تعامل با برند است. اما این ساده ترین کار نیست.

با ایجاد یک کاتالوگ دیجیتال که مستقیماً به فروشگاه اینترنتی شما متصل شده است ، بازدیدکنندگان تشویق می شوند تا در مورد برند شما کاوش کنند و اطلاعات بیشتری کسب کنند. اگر کاتالوگ شما عمومی است، هر کسی ممکن است بتواند آن را پیدا کند، بنابراین بسیار مهم است که نه تنها نشان دهنده هویت برند شما باشد، بلکه آنچه را که باید در یک محیط جذاب ارائه دهید به نمایش بگذارد.

داچه یک کاتالوگ دیجیتال طراحی نموده است که محصولات خود را با طراحی شیک و ساده به نمایش می گذارد. نه تنها می توانید محصولات را در یک محیط واقعی مشاهده کنید، بلکه می توانید روی آنها کلیک کنید و سپس به صفحه محصول خاص در فروشگاه اینترنتی هدایت شوید

از جمله پیوند مستقیم از کالا به فروشگاه اینترنتی شما، تجربه بهتری به مشتری می‌دهد. برای مشتریان جدید تحت تاثیر قرار دادن مهم است، بنابراین باید همیشه آنها را در نظر داشته باشید. یک کاتالوگ زیبا و پر محتوا می تواند مشتریان بسیاری را به سمت فروشگاه شما بکشاند

 

2- تجربه خرید آنلاین از طریق کاتالوگ

کاتالوگ های دیجیتال یک ابزار تجاری قدرتمند هستند که در معرفی شما به مشتریان تاثیر بسزایی دارند وتجربه خرید تعاملی را به مشتریان ارائه می دهند. با با یک کاتالوگ دیجیتال، مشتریان شما اطلاعات بیشتری را در مورد محصول مورد نظر دریافت می کنند.

تصاویر ، فیلم ، موسیقی و … در کاتالوگ های دیجیتال حس بسیار خوب و شایسته ای را القا می کند و این امر باعث تجربه خرید عمیق تری خواهد شد.

کاتالوگ‌های الهام‌بخش نه تنها می‌توانند زیبایی‌شناسی مشتریان را به خود جلب کنند، بلکه می‌توانند با قرار دادن کل سفر تجاری در کاتالوگ، فروش بیشتری را تشویق کنند.

از طریق افزودن کالاهای غنی‌شده، برندها می‌توانند به مشتریان اجازه دهند محصولات را در حین ورق زدن به سبد اضافه کنند و هزینه آن را در صندوق پرداخت کنند، بدون اینکه کاتالوگ را ترک کنند.

در پاسخ به سوال چگونه از کاتالوگ دیجیتال خود بیشترین بهره را ببرید می توان گفت که با کاتالوگ دیجیتال شما همیشه در دسترس مشتری خواهید بود

مقالات مرتبط

مقالات دیگر در زمینه کاتالوگ دیجیتال

خانه کاتالوگ دیجیتال داچه طراح کاتالوگ هوشمند دیجیتال در ایران
نقش کاتالوگ دیجیتال در دنیای دیجیتال مارکتینگ
کاتالوگ آنلاین
افزایش فروش با کاتالوگ دیجیتال آنلاین

"*" indicates required fields

در صورت تمایل توضیحات بیشتر را در اینجا وارد کنید