بازاریابی و نقش کاتالوگ دیجیتال در آن

بازاریابی دیجیتال چیست؟

بازاریابی دیجیتال شامل تمامی ابزارها و فعالیت‌هایی است که در جهت بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال (وب، اینترنت، موبایل یا سایر ابزارهای دیجیتال) مورد استفاده قرار می‌گیرند.در واقع کاتالوگ مارکتینگ زیر مجموعه ای از دیجیتال مارکتینگ است و ایده ای نوپا میباشد که میتواند به ما کمک زیادی در زمینه بازاریابی کند.
زیرا در کاتالوگ دیجیتال جزئیات بهتر نمایش داده میشود تا کاتالوگ چاپی و در دیجیتال مارکتیگ هم هدف همین می باشد.

بازاریابی و نقش کاتالوگ دیجیتال در آن را می توان مهترین عامل موفقیت بسیاری از شرکت ها دانست

ضعف روش‌های سنتی بازاریابی با وجود سابقه‌ی طولانی‌شان

با پیشرفت بشر و ورود به عصر تکنولوژی، محصولات و خدمات بسیاری از کسب و کارها نیز کاملا بر بستر های دیجیتالی قابل استفاده هستند. به همین دلیل نیاز به ابزارهایی برای معرفی و پرزنت برای مشتریان دارند و نمی توانند به صورت سنتی تاثیر لازم را بر مشتری ایجاد کنند. یکی از مهمترین ضعف های بازاریابی سنتی، عدم توانایی نیروی انسانی بر متقاعد نمودن مشتری به صورت سنتی است . یک کاتالوگ دیجیتال می تواند تمامی موارد و امکانات را بدون نیاز به نیروی انسانی ، به مشتریانتان معرفی نماید.

بازاریابی دیجیتال چگونه کاستی‌های بازاریابی سنتی را برطرف می‌سازد؟

هزینه های بازاریابی دیجیتال با توجه به حذف نیروی انسانی، به مراتب کمتر  و در عین حال با بازدهی بیشتری روبروست. بازاریابی محتوایی یکی از ابزار های مهم در این زمینه است. به عنوان مثال با ایجاد کاتالوگ دیجیتال ، می توانید در هر ساعت از شبانه روز بازاریابی و جذب مشتری نمایید.

نتیجه گیری:

شما با بهره گیری از کاتالوگ دیجیتال سبک نوعی از بازاریابی را انجام میدهید. و امروزه ایده ها و سبک های جدید نتیجه بهتری به دنبال دارند.و همانطور که میدانیم دنیای دیجیتال پیشرفت زیادی کرده است و بیشتر ضعف هارا پوشش میدهد. پس به دنبال سبک های نو باشید.

مقالات مرتبط

مقالات دیگر در زمینه کاتالوگ دیجیتال

خانه کاتالوگ دیجیتال داچه طراح کاتالوگ هوشمند دیجیتال در ایران
نقش کاتالوگ دیجیتال در دنیای دیجیتال مارکتینگ
کاتالوگ آنلاین
افزایش فروش با کاتالوگ دیجیتال آنلاین

"*" indicates required fields

در صورت تمایل توضیحات بیشتر را در اینجا وارد کنید