اپلیکیشن خانه کاتالوگ داچه

مشاهده جدیدترین کاتالوگ های داچه در اپلیکیشن خانه کاتالوگ داچه

کارت ویزیت دیجیتالی داچه

نوشته ای دیگر از داچه

نمونه های کارت ویزیت دیجیتال

کارت ویزیت دیجیتالی داچه

کارت ویزیت دیجیتالی یکی از ابزار های مهم در دنیای دیجیتال مارکتینگ کارت ویزیت دیجیتالی امکان اشتراک گذاری اطلاعات شما از طریق تماس، وب سایت، شبکه های اجتماعی و کاتالوگ دیجیتال را دارد. فقط با یک بار هزینه برای همیشه یک کارت ویزیت خاص با قابلیت تغییر اطلاعات را داشته باشید.

کارت ویزیت دیجیتالی یکی از ابزار های مهم در دنیای دیجیتال مارکتینگ

کارت ویزیت دیجیتالی امکان اشتراک گذاری اطلاعات شما از طریق تماس، وب سایت، شبکه های اجتماعی و کاتالوگ دیجیتال را دارد.
فقط با یک بار هزینه برای همیشه یک کارت ویزیت خاص با قابلیت تغییر اطلاعات را داشته باشید.

نمونه های کارت ویزیت دیجیتال

 کارت ویزیت دیجیتالی داچه کارت ویزیت دیجیتال تیزرسازان کارت ویزیت دیجیتال ویراسازه  کارت ویزیت دیجیتال شرکت آبکو کارت ویزیت بازرگانی خسروی
کارت ویزیت دیچیتالی داچه کارت ویزیت دیجتالی تیزرسازان مشاهده نمونه کارت ویزیت ویراسازه نمونه کارت ویزیت دیجیتال گروه صنعتی آبکو مشاهده نمونه کارت ویزیت شرکت بازرگانی خسروی

ویژگی های کارت ویزیت دیجیتالی داچه

طبق تحقیقات به دست آمده حدود 88 درصد کارت ویزیت‌ های چاپی توسط مشتری‌ها دور انداخته می شوند. در دسترس بودن کارت ویزیت دیجیتال مزیتی است که شما را از رقیب هایتان جلو می‌ اندازد. این موضوع در بازار رقابتی امروز، امتیاز بزرگی به حساب می‌ آید.

1- لینک کوتاه اختصاصی

لینک‌ طولانی برای اشخاصی که علاقه دارند لینک خود را در فضا های مختلف به اشتراک بگذارند، می‌ تواند دردسرساز باشد. لینک‌ های طولانی برای ارسال با محدودیت کاراکتر مواجه هستند در نتیجه مناسب برای تمامی راه های ارسال نمی باشند. لینک کوتاه علاوه بر این که فضای کمتری اشغال می‌ کند، به یاد ماندنی‌ تر است.
لینک کوتاه از لحاظ بازاریابی عصبی امکان اشتراک گذاری‌ بیشتری دارد در نتیجه منجر به رشد کسب و کار در دنیای دیجیتال مارکتینگ می شود. کارت ویزیت دیجیتالی داچه با قابلیت کوتاه نمودن url به کاراکتر های کوتاه امکان ارسال لینک از طریق پیامک، شبکه های اجتماعی و… را آسان تر کرده است.

2- qrcode داینامیک

Qr qode داینامیک برخلاف QR code استاتیک قابلیت تغییر اطلاعات را دارد. QR code داینامیک بدون تاریخ انقضا بوده در نتیجه می توانید آن را روی بروشور، جلد کاتالوگ و… چاپ و درج نمایید. در صورتی که اطلاعات و آدرس qrcode داینامیک تغییر کند نیاز به تغییر خود کیوآرکد نمی باشد.

3- مشاهده آمار بازدید

برای هر کسب و کاری اهمیت دارد که از تبلیغاتی که انجام داده چه بازخوردی گرفته است. کارت ویزیت دیجیتالی داچه امکان مشاهده بازدید به صورت آمار روزانه، هفتگی و ماهانه را در اختیار شما قرار می دهد.

آمارهای بدست آمده از بازدید می تواند در سیاست گذاری فروش تاثیر داشته باشد. مشاهده دقیق آمار بازدید و بازخورد از طریق شبکه های اجتماعی، پیامک، سایت و… به استراتژی تبلیغ و فروش شما کمک می کند. آنالیز موثر آمار بازدید کنندگان در روند معرفی، فروش خدمات و محصولات تاثیر گذار است. شما می توانید به صورت زنده آمارهای مربوط به بازدید کارت ویزیت الکترونیکی را بررسی کنید و از آن تحلیل آماری بدست آورید.

4- امکان تماس مستقیم

یکی از قابلیت های کارت ویزیت دیجیتال داچه امکان لینک شماره و تماس مستقیم آن است. کاربران می توانند با کلیک روی شماره تلفن درج شده در کارت ویزیت به صورت تماس مستقیم با شما ارتباط برقرار نمایند.

5- اتصال به شبکه های اجتماعی

یکی از قابلیت‌ های کارت ویزیت الکترونیکی داچه این است که با کلیک مخاطبان روی آدرس شبکه های اجتماعی درج شده در کارت ویزیت به راحتی به آن صفحه منتقل می شوند. همچنین امکان اتصال و دسترسی سریع به وب سایت شرکت از طریق کارت ویزیت الکترونیکی وجود دارد. در نتیجه با استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی داچه بازدید شبکه های اجتماعی یا وب سایت شما افزایش پیدا می کند.

6- اتصال به فرم های تماس و مشاوره

صاحبین مشاغل به منظور راحتی مخاطبان خود خواستار ارائه ی خدمات متعددی نظیر مشاوره و فرم درخواست هستند. کارت ویزیت الکترونیکی داچه امکان اتصال به فرم های تماس و مشاوره را برای تمامی مشاغل در نظر گرفته است. امکان اتصال به فرم های تماس و مشاوره، ارتباط شما با مشتری را به صورت ادامه دار حفظ می کند.

7- قابلیت اتصال و دانلود کاتالوگ دیجیتال

کسب و کار هایی که از وب سایت برای معرفی خود استفاده نمی کنند می توانند با داشتن کاتالوگ دیجیتال به راحتی دامنه خود را در گوگل رشد دهند. داچه با تولید انواع کارت ویزیت الکترونیکی و کاتالوگ دیجیتال باعث رشد کسب و کار شما در دنیای دیجیتال مارکتینگ می شود. در صورتی که برای معرفی کسب و کار خود از کاتالوگ دیجیتال استفاده می کنید می توانید از کارت ویزیت الکترونیکی به منظور قابلیت اتصال و دانلود کاتالوگ دیجیتال استفاده کنید.

نظر شما درمورد این مطلب چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایشگاه آنلاین داچه با هدف ایجاد فضای برای نمایش کاتالوگ های گوناگون شروع بکار کرده است همچنین با استفاده از کاتالوگ دیجیتال می توانید با کاتالوگ های کاغذی خداحافظی کنید. ازقابلیت های این نوع کاتالوگ ها می توان به اشتراک سریع و انتشار نامحدود کاتالوگ اشاره کرد...