توجه! قیمت ها تنها تا تاریخ ۲۹ اسفند ماه معتبر می باشند و سال جدید قیمت ها افزایش خواهد داشت

کاتالوگ دیجیتال یکی از بهترین روش های افزایش فروش

کاتالوگ دیجیتال یکی از بهترین روش های افزایش فروش

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره

مشاوره رایگان با متخصصین داچه

خرید اقساطی

خرید اقساطی

کاتالوگ کاملا قسطی

تماس تلفنی مستقیم

تماس تلفنی مستقیم

تماس مستقیم و فوری

گفتگوی آنلاین

گفتگوی آنلاین

مشاوره رایگان با متخصصین داچه

عالی ترین راه افزایش فروش

کاتالوگ یه کتابچه و یا کتاب است که در آن محصولات و خدمات  کسب و کارها معرفی می شوند .  در بعضی اوقات این محصولات و خدمات با درج قیمت همراه هستند تا مشتریان بتوانند درک عمیق تری نسبت به محصول داشته باشند . همچنین این کار باعث میشود،مشتری با حس بهتری خرید خود را انجام دهد و در نتیجه باعث افزایش فروش شما شود.

حال اگر بخواهیم تاریخچه کاتالوگ را بررسی کنیم بایدبه سال 1498 میلادی برگردیم . حدودا 200 سال قبل از انقلاب صنعتی شرکتی به نام «مطبوعات آلدین» در ایتالیا توسط «آلدوس پیوس مانوتیوس»  تاسیس شد. به خاطر اختراع دستگاه چاپ در آن زمان مانوتیوس توانست اولین نسخه  این کاتالوگ ها را برای معرفی کتاب های خود چاپ نماید.

کاتالوگ دیجیتال یکی از بهترین روش های افزایش فروش
کاتالوگ دیجیتال یکی از بهترین روش های افزایش فروش

با توجه به تاریخچه کاتالوگ میتوانیم به این پی ببریم که ،کاتالوگ ها هیچ وقت حذف نشده اند ،فقط ساختار  ها و اشکال آن تغییر کرده است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری بیشتر کسب و کارها اینترنتی شده اند. با توجه به این اتفاق طبیعتا باید شکل کاتالوگ ها هم تغییر کند. به همین منوال کاتالوگ های چاپی به کاتالوگ های دیجیتال تبدیل شده اند.

تفاوت کاتالوگ دیجیتال با نوع چاپی آن

کاتالوگ دیجیتال هم مانند نسخه ی چاپی خود این هدف را دارد که به بهترین نحو و صورت ممکن محصولات و خدمات تجارت ها را معرفی نماید. البته نمی توان از تفاوت های آنها غافل شد.

اولین تفاوت آنها این است که قطعا کاتالوگ هایی دیجیتال در قالب دیجیتالی محصولات را ارائه میکنند.

از تفاوت های دیگر آنها میتوان به صرفه جویی در وقت و هزینه اشاره کرد. قاعدتا در کاتالوگ های چاپی  هزینه ی بیشتری برای ارائه محصولات و خدمات به مشتری  صرف می شود. اما در کاتالوگ های دیجیتال همان اطلاعات با هزینه ی بسیار کم و در عین حال با کیفیت بالاتری ارائه میشود . و می توان گفت کاتالوگ دیجیتال بهترین روش های برای افزایش فروش و رشد کسب و کار ها است.

 آیا کاتالوگ دیجیتال راه به صرفه تری برای کسب و کار شما است؟

قبلا هم بیان کردیم که کاتالوگ دیجیتال نسبت به نسخه چاپی خود  به صرفه تر است . کاتالوگ های سنتی یا همان کاغذی و یا چاپی با توجه به نیاز به کاغذ و همینطور هزینه چاپ قطعا راهی پرهزینه است . علاوه بر این هزینه ها برای انتشار و توزیع آن ها نیاز به نیروی انسانی است که هزینه ای جدا در پی دارد. با توجه با نکات گفته شده کاملا به صرفه بودن کاتالوگ های دیجیتال ملموس است. بنابراین  شایان به ذکر است که  بهره مندی از کاتالوگ دیجیتال به سود بیشتر کسب و کارها ها کمک زیادی میکند.

رابطه ی کاتالوگ دیجیتال با محیط زیست

از سوی دیگر چاپ کاتالوگ های کاغذی در تیراژ های انبوه و استفاده  بی رویه از کاغذ می تواند تاثیر زیادی در تخریب محیط زیست داشته باشد. همه ی ما به این موضوع واقف هستیم که به دلیل رشد صنایع مختلف محیط زیست نسبت به گذشته در  معرض خطر بیشتری  قرار دارد و تبدیل به یک بحران جدی شده است. همچنین تمام ملل  در جهت حفظ و جلوگیری از نابودی بیشتر محیط زیست می کوشند. پس با به کارگیری کاتالوگ های دیجیتال میتوان به رفع این بحران جهانی کمک به سزایی کرد.

کاتالوگ دیجیتال یکی از بهترین روش های افزایش فروش
کاتالوگ دیجیتال یکی از بهترین روش های افزایش فروش

 استفاده از کاتالوگ دیجیتال برای توسعه فضای دیجیتال مارکتینگ:

باتوجه‌به تحت وب بودن کاتالوگ دیجیتال میتوان توسعه بیشتری در بستر دیجیتال برای  کسب و کار ها در نظر گرفت. با استفاده از  این کاتالوگ ها میتوان به بهترین نحو  امکانات، خدمات و محصولات را ارائه نمود.که این کار سبب می شود برند شما در نزد مشتریان ارتقا پیدا کند.

همچنین به دلیل داشتن نسخه آنلاین و آفلاین می تواند دسترسی آسانی برای همه داشته باشد. به خاطر  وجود بسترهای مختلف و فراوانی که وجود دارند می توان با کمترین زمان ممکن به آنها دسترسی پیدا کرد .

با ایجاد منوی هوشمند، مشتریان به تمامی صفحات کاتالوگ دیجیتال برای یافتن محتوای مورد نظر دسترسی پیدا می کنند.

یکی دیگر از قابلیت های قابل ذکر جستجوی عناوین و اطلاعات در کاتالوگ است که مصرف کنندگان میتوانند در صنایع مشابه این جستجو را به عمل آورند. با وجود  امکان ویرایش نامحدود و لحظه به لحظه اطلاعات محصولات و خدمات در کاتالوگ دیجیتال دیگر نیازی به صرف هزینه های زیادی ندارد .

یکی دیگر از  امکانات منحصر به فرد کاتالوگ های دیجیتال اتصال به موتورهای جستجو است که، با استفاده از آن می توان آمار بازدید سایت را افزایش داد و سایت هم  ارتقا پیدا میکند .طبیعتاً هر چه کسب و کارها بسترها و موقعیت های بیشتری در فضای نامحدود دیجیتال داشته باشند،به بیشتر دیده شدن تجارت شان توسط مشتریان کمک می کند.

کاتالوگ دیجیتال و تاثیر آن در افزایش فروش کسب‌وکارها :

کاتالوگ دیجیتال قادر است با بهره گیری از ابزارهای دیجیتالی متنوع  بهترین شکل پرزنت را برای مشتریان به عمل آورد.

با توجه به اینکه این امکانات فراوان و سودمند قابل بارگذاری در pdf نمی باشند. می توان گفت که کاتالوگ های کاغذی و همچنین اسمارت کاتالوگ ها از امکاناتی که که بتواند، به این شایسته ای منجر به توسعه بستر دیجیتال تجارت شود محروم هستند.

وجود این امکانات باعث می شود زمانی که مشتریان در حال ورق زدن کاتالوگ دیجیتال در گوشی یا لپ تاپ خود هستند. حس بهتری پیدا کند و همچنین به دلیل نامحدود بودن داده ها در این کاتالوگ از اطلاعات بیشتری درباره محصولات هر کسب و کار مطلع شوند.

این حس خوب و اعتمادی که مشتری از کسب و کاری کسب می کند، موجب می گردد که  رغبت  بیشتری برای برقراری ارتباط با مجموعه پیدا کند . حالا مشتری با ارتباط با تیم فروش به صورت پشتیبان تلفنی یا از طریق کاتالوگ دیجیتال به راحتی می تواند خرید خود را انجام دهد.

ساخت کاتالوگ دیجیتال

امروزه به دلیل پیشرفت در تکنولوژی کسانی که دارای کسب و کار هستند هر لحظه باید اطلاعات خود را به روز رسانی کنند. زیرا محصولات متنوعی وجود دارد که آنها را به صورت سنتی نمی توان به مشتری ارائه داد. به همین دلیل نیاز کسب و کار ها به بستر های دیجیتال بیشتر شده است و کمبود آن بیش از پیش احساس می شود.

کاتالوگ دیجیتال با پرزنت عالی که  از خود نشان داده است. این امکان و قابلیت را به کسب و کارها می دهد که پرزنت و فروش آسان و موثر تری را داشته باشند.

کاتالوگ دیجیتال داچه  یکی از تولید کنندگان این کاتالوگ های دیجیتال هوشمند است. که به عنوان نسل چهارم کاتالوگ ها شناخته شده است.داچه با ساخت کاتالوگ دیجیتال برای کسب و کار شما می تواند یکی از بهترین و بهینه ترین پرزنت را یار در اختیار شما قرار دهد.

مقالات مرتبط

مقالات دیگر در زمینه کاتالوگ دیجیتال

خانه کاتالوگ دیجیتال داچه طراح کاتالوگ هوشمند دیجیتال در ایران
نقش کاتالوگ دیجیتال در دنیای دیجیتال مارکتینگ
کاتالوگ آنلاین

"*" indicates required fields

در صورت تمایل توضیحات بیشتر را در اینجا وارد کنید