توجه! قیمت ها تنها تا تاریخ ۲۹ اسفند ماه معتبر می باشند و سال جدید قیمت ها افزایش خواهد داشت

کاتالوگ دیجیتال ارزان

کاتالوگ دیجیتال راهی ارزان برای دیده شدن در دنیای دیجیتال مارکتینگ

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره

مشاوره رایگان با متخصصین داچه

خرید اقساطی

خرید اقساطی

کاتالوگ کاملا قسطی

تماس تلفنی مستقیم

تماس تلفنی مستقیم

تماس مستقیم و فوری

گفتگوی آنلاین

گفتگوی آنلاین

مشاوره رایگان با متخصصین داچه

امروزه، تبلیغات در فروش محصولات نقش به سزایی پیدا کرده و کاتالوگ دیجیتال راهی ارزان برای تاثیر گذاری و جذب مشتری است. در صورتی که قصد تبلیغ برند، محصولات و خدمات خود را دارید، در این نوشته با خانه کاتالوگ دیجیتال داچه همراه باشید.

یکی از مهم‌ ترین مزیت‌ های کاتالوگ دیجیتال، نسبت به کاتالوگ کاغذی و چاپی، کاهش هزینه‌ ها برای کسب و کار ها می باشد. به همین دلیل کاتالوگ دیجیتال راهی ارزان برای تبلیغات در نظر گرفته شده است.

بهترین روش تبلیغات با کاتالوگ دیجیتال ارزان

کاتالوگ دیجیتال موجب می شود تا مشتری، عکس، ویدیو و توضیحات مربوط به محصول یا خدمات را با دقت مشاهده کند. بسیاری از کسب و کارها و مجموعه‌ ها به دلیل تاثیرگذاری و قیمت مناسب، اقدام به طراحی و تهیه ی کاتالوگ دیجیتال ارزان می کنند.

خانه کاتالوگ داچه تولید کننده انواع کاتالوگ دیجیتال، کاتالوگ دیجیتال هوشمند، اسمارت کاتالوگ، کارت ویزیت دیجیتال و… زمینه توسعه بستر کسب و کار شما را با هزینه های مقرون به صرفه فراهم آورده است.

به دلیل تنوع محصولات و ابزار های دیجیتالی خانه کاتالوگ داچه به منظور استعلام قیمت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

امروز به دلیل بحران های زیست محیطی، هزینه ی بالای چاپ کاغذ و همچنین بازارهای امروزی که همه چیز در آن الکترونیکی و دیجیتالی شده است روز های چاپ کاتالوگ، کارت ویزیت کاغذی و بروشور به پایان رسیده است.

کاتالوگ دیجیتال ارزان

کاتالوگ دیجیتال یکی از رایج‌ ترین روش ‌ها برای تبلیغ محصولات و خدمات می باشد. به طور کلی کاتالوگ دیجیتال به دلیل این که تحت وب اجرا می شود از کاتالوگ های چاپی بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است.

دیجیتالی بودن کاتالوگ، این امکان را به وجود می‌ آورد که اطلاعات و محصولات یک کسب‌ و کار با سرعت و کیفیت بیشتر منتشر شود. کاتالوگ دیجیتال، این امکان را برای کسب‌ و کار ها فراهم می کند که برای تولید و انتشار کاتالوگ‌ ها درگیر هزینه‌ های بالای چاپ کاغذ و راه های محدود جهت نشر و هزینه ارسال نشوند. با بهره‌ مندی از کاتالوگ دیجیتال ارزان و کاهش هزینه‌ ها، عملاً سود بیشتر و قابل توجهی نصیب کسب‌ و کار ها می شود.

کاتالوگ دیجیتال هوشمند علاوه بر کمک به حفظ محیط زیست و کاهش هزینه‌های مربوط به چاپ و انتشار از امکاناتی بهره مند است که مختص فضای دیجیتال مارکتینگ می‌باشد. کاتالوگ دیجیتال هوشمند علاوه بر دارا بودن تمامی امکانات کاتالوگ‌ چاپی و اسمارت کاتالوگ pdf از امکانات متنوعی نظیر لینک مستقیم به سایت، شبکه های اجتماعی، امکان تماس مستقیم و استفاده از انیمیشن، پاپ آپ، فیلم و… برخوردارست.

کاتالوگ دیجیتال ابزاری ارزان برای تبلیغ
کاتالوگ دیجیتال ابزاری ارزان برای تبلیغ

نحوه ی افزایش بازدید کاتالوگ هوشمند

طراحی و اجرای کاتالوگ دیجیتال هوشمند بسیار جذاب تر از کاتالوگ چاپی است و می تواند در کوتاه ترین زمان و ارزان ترین قیمت اجرا شود. بازدید کاتالوگ دیجیتال موجب افزایش وفاداری مخاطب و در نتیجه خرید محصول را در پی دارد. به طور کلی رشد مشتریان هدف کاتالوگ دیجیتال 2 تا 4 برابر کاتالوگ چاپی می باشد.

برای بهره وری هرچه بهتر از کاتالوگ های دیجیتالی و بروشور های الکترونیک باید جامعه گسترده و وسیع تری را انتخاب کنید. ارتباط با مشتریان از طریق فضاهای مجازی درج شده در کاتالوگ دیجیتال و همچنین استفاده از لینک کاتالوگ دیجیتال در فضاهای مجازی باعث افزایش مشتریان در بلند مدت می شود.

اسکن QRcode اختصاصی کاتالوگ دیجیتال، ارسال لینک از طریق واتساپ، تلگرام، اینستاگرام، ایمیل و… در هزینه های ارسال کاتالوگ دیجیتال شما صرفه جویی می کند.

کسب درآمد از کاتالوگ هوشمند

هر کسب و کاری دوست دارد که از روش‌ های نوین و بروز برای حضور در دنیای دیجیتال مارکتینگ استفاده کند. معمولاً کسب و کارها با طراحی و راه اندازی سایت و استفاده از شبکه ‌های اجتماعی سعی می‌ کنند محصولات و خدمات خود را به مشتریان ارائه دهند. اما یکی از بهترین روش ها برای حضور در دنیای دیجیتال مارکتینگ، استفاده از کاتالوگ دیجیتال ارزان است.

کاتالوگ دیجیتال به واسطه طراحی و جذابیت بصری زیاد، جز مناسب ترین ابزار تبلیغاتی جهت توسعه کسب و کارها می باشد. کاتالوگ دیجیتال با قابلیت نمایش فیلم، موشن، تصاویر سه بعدی یکی از بهترین ابزارها جهت ارائه ی محصولات یک کسب و کار است. شما میتوانید با استفاده از کاتالوگ دیجیتال مانند یک بازاریاب محصولات خود را به مخاطب و مشتری معرفی کنید.

کاتالوگ های دیجیتالی نه تنها می توانند باعث افزایش وفاداری و ماندگاری مشتری هدف شوند، بلکه باعث افزایش فروش و درآمد زایی نیز می شوند. امکان مشاهده بازدید کاتالوگ دیجیتال به صورت دقیق و نمایش تعداد بازدید از پلتفرم های مختلف به شما کمک می کند تا استراتژی مناسبی را جهت انتشار کاتالوگ در نظر بگیرید.

بروزرسانی لحظه ای کاتالوگ دیجیتال و درج جدیدترین محصولات یا حذف محصولات قدیمی سبب بروز بودن کاتالوگ شما می شود. در حقیقت کاتالوگ های دیجیتالی راهی برای ارتباط معنادار و هدفمند با مشتریان را ارائه می دهد.
کاتالوگ الکترونیکی ابزاری عالی برای افزایش وفاداری کاربران نسبت به کسب و کار شما می باشد.
با در نظر گرفتن روش ها و معرفی کانال های مختلف ارتباطی در کاتالوگ دیجیتال خود می توانید مشتریان وفادار را افزایش دهید.

در هزینه تبلیغات صرفه جویی کنید

اگر به جای هزینه ی چاپ کاتالوگ با تیراژ بالا را از کاتالوگ دیجیتال استفاده کنید، مانند این می ماند که پول خود را سپرده گذاری کرده اید و در بلند مدت از سود آن بهره مند می شوید. استفاده از ایمیل مارکتینگ ها یکی از بهترین و ارزان ترین روش تبلیغ با کاتالوگ دیجیتال می باشد.
خانه کاتالوگ داچه تنها با گرفتن محتوای شما یک کاتالوگ جذاب و مخاطب پسند را برای شما طراحی می کند. مزیت خانه کاتالوگ دیجیتال داچه این است که شما می توانید به صورت آنلاین طراحی کاتالوگ دیجیتال خود را مشاهده نمایید و نظرات خود را اعلام کنید.

کاتالوگ دیجیتال ارزان در خانه کاتالوگ داچه

اگر صاحب کسب و کار می باشید و به دنبال افزایش مشتری و افزایش فروش می باشید، یکی از بهترین و اقتصادی‌ ترین روش‌ های تبلیغاتی استفاده از کاتالوگ دیجیتال می باشد. تبلیغات با کاتالوگ دیجیتال نسبت به روش های دیگر راهی ارزان محسوب می شود. خانه کاتالوگ داچه طراح و تولید کننده انواع کاتالوگ دیجیتال، کاتالوگ دیجیتال هوشمند، اسمارت کاتالوگ یا کاتالوگ PDF، کارت ویزیت دیجیتالی و الکترونیکی امکان سفارش کاتالوگ دیجیتال ارزان را متناسب با بودجه مشتری فراهم آورده است. شما میتوانید نمونه کاتالوگ های دیجیتال را از نمایشگاه کاتالوگ دیجیتال داچه مشاهده نماید. سپس از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به تماس و استعلام قیمت نمایید.

مقالات مرتبط

مقالات دیگر در زمینه کاتالوگ دیجیتال

خانه کاتالوگ دیجیتال داچه طراح کاتالوگ هوشمند دیجیتال در ایران
نقش کاتالوگ دیجیتال در دنیای دیجیتال مارکتینگ
کاتالوگ آنلاین

"*" indicates required fields

در صورت تمایل توضیحات بیشتر را در اینجا وارد کنید