کارت ویزیت دیجیتال آنلاین

کارت ویزیت الکترونیکی داچه

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره

مشاوره رایگان با متخصصین داچه

خرید اقساطی

خرید اقساطی

کاتالوگ کاملا قسطی

تماس تلفنی مستقیم

تماس تلفنی مستقیم

تماس مستقیم و فوری

گفتگوی آنلاین

گفتگوی آنلاین

مشاوره رایگان با متخصصین داچه

کارت ویزیت الکترونیکی یا دیجیتالی داچه جایگزین مناسبی برای کارت ویزیت های کاغذی می باشد. شما با در اختیار داشتن کارت ویزیت دیجیتال در یک صفحه وب اختصاصی امکان قرار دادن محتوا، شماره تماس، آدرس ایمیل و شبکه های اجتماعی، کاتالوگ دیجیتال و لینک وب سایت کسب و کار خود را دارید.

امروزه تبلیغات به جزیی جدایی‌ ناپذیر از کسب‌ و‌ کارها تبدیل شده است. ارائه ی کارت ویزیت کارت الکترونیکی یا دیجیتالی یکی از جدیدترین شیوه‌ های بازاریابی و تبلیغات در دنیای دیجیتال مارکتینگ می باشد. با استفاده از قابلیت های کارت ویزیت دیجیتال، امکان اتصال و لینک به فرم درخواست یا مشاوره می‌ توانید ارتباطی پایدار و تعاملی با مشتریان خود برقرار کنید.

در واقع کارت ویزیت الکترونیکی یکی از بهترین ابزار دیجیتال مارکتینگ می باشد. کارت ویزیت دیجیتال یک فایل ساده و قابل اشتراک گذاری با تمام اطلاعات تماس شما است. با کارت ویزیت الکترونیکی می توان تمامی پلتفرم ها و شبکه های اجتماعی که در آن فعالیت دارید به اشتراک بگذارید.

کارت ویزیت دیجیتال آنلاین

اگر می خواهید در دنیای بازاریابی آنلاین رقابت کنید باید همگام با تکنولوژی حرکت کنید. امروز اکثر کسب و کار ها به منظور حفظ بقا و افزایش فروش در بستر اینترنت فعالیت می کنند همچنین مخاطبان زیادی نیز در دنیای مجازی حضور دارند. کاتالوگ دیجیتال و کارت ویزیت دیجیتال از بهترین روش های معرفی کسب و کار کسب و کار و فروش در دنیای دیجیتال مارکتینگ می باشند.

با داشتن کارت ویزیت الکترونیکی تمامی اطلاعات شغلی خود را در فضاهای مجازی به صورت نامحدود به اشتراک بگذارید.
از مهمترین ویژگی های کارت ویزیت دیجیتال آنلاین می توان به قابلیت ویرایش آن اشاره کرد. در صورتی که برای کسب و کار خود از سایتی ندارید، می توانید از کاتالوگ دیجیتال یا کارت ویزیت الکترونیک به عنوان یک صفحه اختصاصی استفاده کنید.

کارت ویزیت الکترونیک
کارت ویزیت الکترونیک

معایب کارت ویزیت کاغذی

 • کارت ویزیت‌ کاغذی آشنا فضای بسیار کمی برای توضیح و توجیه یک کسب و کار دارد.
 • امکان نگهداری کارت ویزیت کاغذی توسط مشتری بسیار سخت است. طبق تحقیقات 88 درصد کارت ویزیت های چاپی توسط مشتریان دور انداخته می شود.
 • با کوچکترین تغییر شماره تماس یا آدرس تمامی کارت ویزیت های چاپی بلا استفاده و ارتباط با مشتریان سابق از بین می رود.
 • پخش و انتشار کارت ویزیت های چاپی زمان بر و محدود به مکان می باشد.
 • ارسال و چاپ کارت ویزیت محدود بوده و هر سری برای چاپ نیاز است مبلغی رو هزینه کنید.

مزایای کارت ویزیت الکترونیک

 • حفظ ارتباط مداوم با مشتری
 • تبلیغی موثر، هدفمند و هوشمندانه
 • تبلیغ با هزینه کمتر از تراکت ها و کارت ویزیت های چاپ
 • قابلیت ویرایش متن کارت ویزیت الکترونیک
 • امکان ثبت لینک های مختلف وب سایت، کانال و کاتالوگ دیجیتال
 • عدم محدودیت در فضای متن کارت، امکان حمل و دسترسی سریع و ارسال نامحدود
 • صفحه اختصاصی در وب بدون نیاز به سایت
 • ثبت اطلاعات کسب و کار و موقعیت مکانی در نقشه جهت دسترسی آسان
 • جذب مشتری از هر نقطه مکانی بدون محدودیت مکانی

مزایای QRcode داینامیک کارت ویزیت دیجیتال

با درج qrcode کارت ویزیت الکترونیکی بر روی بروشور و اسکن آن توسط دوربین گوشی موبایل خیلی راحت کارت ویزیت اجرا می شود. افراد پس از اسکن QRCODE به کارت ویزیت آنلاین شما به اطلاعات شغلی شما دسترسی پیدا می کنند.

در صورت تغییر و ویرایش محتوای کارت ویزیت مشتریان شما به آخرین نسخه آن دسترسی دارند و در نتیجه مشتریان سابق حفظ می شوند.

کارت ویزیت الکترونیکی روش هوشمندانه برای تبلیغ در بازارهای دیجیتال

امروزه روش‌ های بازاریابی و فروش، به دلیل حضور اینترنت، اپلیکیشن‌ ها، موتور های جستجو، شبکه‌ های اجتماعی و… دچار تغییر و تحول شده است. بازاریابی دیجیتال روشی مدرن است که در آن محصولات و یا خدمات‌ تان را در بستر اینترنت تبلیغ می‌ کنید.

کارت ویزیت دیجیتال به شما کمک می کند تا برای برقراری ارتباط پایدار با مشتری از آن استفاده کنید. امروزه استفاده از کارت ویزیت و کاتالوگ دیجیتال هوشمند بسیار رواج یافته است. کارت ویزیت دیجیتال داچه نسل جدیدی از کارت ویزیت های دیجیتال می باشد.

با کارت ویزیت دیجیتال امکان اشتراک گذاری اطلاعات شما از قبیل اطلاعات تماس، وبسایت، لینک پیج های کاری و شبکه های اجتماعی وجود دارد. در این روش بازاریابی هزینه‌ی تبلیغات مقرون به صرفه است. به دلیل امکان هدف‌ گیری مشخص مشتری، برند سازی با کارت ویزیت دیجیتال بسیار کارآمد و سریع است.

بازاریابی دیجیتال روشی مدرن است که توانسته تا حد زیادی بر فرآیند تبلیغات موثر باشد و در روش‌ های فروش یک کسب و کار نفوذ کند. کارت ویزیت دیجیتال آنلاین نمونه بارزی از نفوذ فضای مجازی در فرایند بازاریابی و تبلیغات است.
با کمک کارت ویزیت الکترونیکی تبادل اطلاعات با سرعت بیشتری انجام می شود.

مخاطبان و مشتریان با کارت ویزیت دیجیتال شما می توانند به صورت مستقیم از طریق لینک تماس مستقیم و فرم درخواست با شما در ارتباط باشند.
امروزه کارت ویزیت الکترونیک یک راه حرفه‌ ای برای گسترش ارتباطات بدون محدوده ی مکانی می باشد.

کاربرد کارت ویزیت دیجیتال برای کسب‌ و‌ کارها

هدف اصلی کارت ویزیت الکترونیکی پیدا کردن مشتری جدید نیست. هدف اصلی کارت ویزیت دیجیتالی حضور موثر در دنیای دیجیتال مارکتینگ و ایجاد ارتباط با مشتری می باشد. کارت ویزیت دیجیتالی بر خلاف کارت ویزیت چاپی ابتدا به حفظ مشتری قبلی سپس جذب مشتری جدید کمک می کند.

کارت ویزیت دیجیتالی تعامل شما با مخاطبانتان را بهبود می بخشد. به دلیل عدم محدودیت در راه های ارسال، کسب و کار شما گسترش می یابد.

در کارت ویزیت دیجیتال شماره تماس، آدرس شبکه های اجتماعی، لینک وب سایت، کاتالوگ دیجیتال و آدرس محل کسب و کار شما وجود دارد در نتیجه موجب ارتباط عمیق مخاطب با برند شما می شود. کارت ویزیت دیجیتال یک ابزار هوشمندانه برای تبلیغات در عرصه دیجیتال مارکتینگ می باشد.

کارت ویزیت الکترونیک در واقع جایگزین کارت ویزیت های کاغذی و چاپی می باشد. هزینه و قیمت تهیه کارت ویزیت دیجیتال بسیار کمتر از کارت ویزیت چاپی می باشد. کارت ویزیت دیجیتال امکانات بسیار زیادی را در اختیار صاحبین مشاغل و مشتریان آن ها قرار می دهد.

کارت ویزیت الکترونیک ابزاری قوی برای معرفی کسب و کار می باشد که ارتباط موثری با مخاطبان ایجاد می کند. داچه طراح و تولیدکننده انواع کاتالوگ دیجیتال، اسمارت کاتالوگ و کارت ویزیت دیجیتال می باشد. در صورتی که برای کسب و کار خود به دنبال روش های نوین و تاثیر گذار هستید کاتالوگ دیجیتال و کارت ویزیت الکترونیک بهترین گزینه برای گسترش کسب و کار شما در دنیای دیجیتال مارکتینگ می باشد.

مقالات مرتبط

مقالات دیگر در زمینه کاتالوگ دیجیتال

خانه کاتالوگ دیجیتال داچه طراح کاتالوگ هوشمند دیجیتال در ایران
نقش کاتالوگ دیجیتال در دنیای دیجیتال مارکتینگ
کاتالوگ آنلاین

"*" indicates required fields

در صورت تمایل توضیحات بیشتر را در اینجا وارد کنید