هزینه ی طراحی کاتالوگ دیجیتال

هزینه و قیمت طراحی کاتالوگ دیجیتال

قیمت کاتالوگ چاپی در سال 1402 با رشد 2.5 برابری همراه بوده است. هزینه و قیمت چاپ کاتالوگ کاغذی نسبت به کیفیت کاغذ، مرکب و دستگاه چاپ تعیین می شود. قیمت کاغذ و چاپ آن، طراحی و ویرایش کاتالوگ، نوع و مدل دستگاه چاپ، تخصص پرسنل و… همگی در افزایش قیمت کاتالوگ چاپی تاثیر گذار هستند.

هزینه ی طراحی کاتالوگ دیجیتال مانند کاتالوگ چاپی از قیمت بالایی برخوردار نیست.
یکی از موضوعات مهمی که در چند سال گذشته باعث استقبال از کاتالوگ های دیجیتال شده است نیز قیمت کاغذ و هزینه ی چاپ آن می باشد. امروزه اکثر کسب و کارها ترجیح می‌ دهند که از کاتالوگ های دیجیتال برای معرفی و تبلیغ کسب و کار خود استفاده نمایند. حضور در دنیای دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی دیجیتال اکثر کسب و کار ها را مجاب کرده تا از کاتالوگ دیجیتال برای معرفی محصولات و خدمات خود استفاده کنند. در این بین اما سوال بیشتر مشتریان این است که هزینه ی طراحی کاتالوگ دیجیتال چقدر است.

طراحی کاتالوگ دیجیتال حرفه ای را با خانه کاتالوگ داچه تجربه کنید. کاتالوگ دیجیتال یکی از متداول ترین شیوه های تبلیغاتی می باشد. کاتالوگ دیجیتال شیوه ای کاربردی است که می تواند به جذب مشتریان جدید، معرفی خدمات، محصولات و فروش بیشتر کمک کند. اگر می خواهید یک کاتالوگ دیجیتال حرفه ای و هوشمند طراحی کنید، تنها کافی است تا این خدمات را به خانه کاتالوگ دیجیتال داچه سفارش دهید.
خانه کاتالوگ دیجیتال داچه با بهره گیری از دانش روز و تجربه چندین ساله خود در حیطه دنیای دیجیتال با هدف ارائه بهترین خدمات دیجیتال مارکتینگ به شما مخاطبان شکل گرفته است.

طراحی کاتالوگ دیجیتال حرفه ای
طراحی کاتالوگ دیجیتال حرفه ای

هزینه طراحی کاتالوگ تعرفه و قیمت طراحی

این که چقدر برای تغییر کاتالوگ چاپی به کاتالوگ های الکترونیکی باید هزینه کنید، می تواند مسئله مهمی باشد. هزینه پایه طراحی کاتالوگ دیجیتال به تعداد صفحات و ویژگی های متنوع آن وابسته است. قیمت و هزینه ی طراحی کاتالوگ دیجیتال نسبت به نمونه چاپی آن ارزان تر است و در عین حال خدماتی را ارائه می دهد که کاتالوگ های چاپی قادر به ارائه آن ها نیستند. خانه کاتالوگ داچه طراح و تولید کننده انواع کاتالوگ دیجیتال نظیر کاتالوگ دیجیتال یک ساعته، اسمارت کاتالوگ و کاتالوگ دیجیتال نسل جدید می باشد.
خدمات طراحی کاتالوگ به صورت حرفه ای در خانه کاتالوگ داچه به مشتریان ارائه می شود. طراحی کاتالوگ دیجیتال در خانه کاتالوگ داچه بر اساس جدیدترین متدهای صورت گرفته و شما صاحب یک کاتالوگ دیجیتال حرفه ای خواهید شد.

یکی از مزیت هایی که کاتالوگ های الکترونیکی برای شما به ارمغان خواهند آورد، صرفه جویی در هزینه ها می باشد زیرا تحت وب اجرا می شود. طراحی کاتالوگ دیجیتال یکی از جدیدترین روش‌ های تبلیغاتی می باشد. کاتالوگ دیجیتال می تواند به جذب مشتریان جدید، معرفی کامل برند، خدمات و محصولات کمک کند. این که شما از چه مرجعی برای تامین کاتالوگ دیجیتال استفاده کنید بسیار مهم میباشد. ممکن است با استفاده از یک پلتفرم قدیمی یا غیر استاندارد باعث می شود متحمل هزینه های زیادی شوید.

مزایای طراحی کاتالوگ داچه

طراحی کاتالوگ دیجیتال حرفه ای را از خانه کاتالوگ داچه بخواهید. توصیه ما برای حضور کسب و کار شما در دنیای دیجیتال استفاده از کاتالوگ دیجیتال می باشد.

 • کاهش هزینه‌ ی کسب‌ و کار ها به دلیل این که نیاز به چاپ ندارد
 • افزایش فروش و تقویت بازاریابی دیجیتالی
 • تنوع در راه‌ های ارسال کاتالوگ
 • جلوگیری از قطع درختان در نتیجه حفظ بیشتر محیط زیست
 • تحت وب و بدون محدودیت در ارسال
 • توسعه‌ ی بستر دیجیتالی کسب‌ و کار ها
 • قابلیت بروزرسانی کاتالوگ دیجیتال
 • قابل استفاده برای تمامی کسب‌ و کار ها
 • ایجاد کاتالوگ مارکتینگ
 • امکان تماس سریع و مستقیم
 • لینک مستقیم به سایت و شبکه های اجتماعی
 • امکان قرار دهی در سایت و شبکه های اجتماعی مشتری

مزایای کاتالوگ دیجیتال به خوبی نشان می دهد که چرا رفتن به سمت تبلیغات دیجیتال به صرفه تر و ارزشمندتر است.

برخی از ویژگی های منحصر به فرد خانه کاتالوگ داچه

 • هاست و دامنه رایگان برای تمامی کاتالوگ های دیجیتال
 • نصب در سایت مشتری بدون دریافت هزینه اضافی
 • پشتیبانی آنلاین با سامانه پشتیبانی در اپلیکیشن خانه کاتالوگ داچه
 • امکان مشاهده آنلاین طراحی کاتالوگ دیجیتال
 • امکان ویرایش و به روز رسانی محصولات
 • مشاوره تولید محتوای کاتالوگ به منظور تاثیر بیشتر در بازاریابی دیجیتالی

کاتالوگ دیجیتال یا آنلاین چیست؟

کاتالوگ بخش مهمی از ابزارهای بازاریابی هر کسب و کاری می باشد. در حقیقت کاتالوگ ها به کسب و کار ها کمک می کند تا تمام محصولات و خدماتی را که در حال حاضر ارائه می دهند به نمایش بگذارند.
کاتالوگ های دیجیتال ابزار های آنلاین و در بعضی محصولات آفلاینی هستند که به صاحبان برندها اجازه می دهند محصولات و خدمات خود را در دسترس مشتریان قرار دهند.

کاتالوگ دیجیتال بدون محدودیت در صفحات، همه محصولات و خدمات کسب و کار ها را در بر می گیرد. حتی با وجود هزاران محصول می توان به راحتی کاتالوگ دیجیتال را خواند و در فهرست هوشمند آن جستجو کرد.

کاتالوگ دیجیتال قابلیت درج فیلم، پادکست صوتی، انیمیشن، موسیقی و… را داشته باشد و به صورت آنلاین از طریق گوشی همراه یا کامپیوتر قابل بررسی توسط مشتریان می باشد. حتی می توان در کنار نسخه آنلاین کاتالوگ pdf را نیز از داچه و به صورت آفلاین تهیه نمایید.
با نصب کاتالوگ الکترونیکی هوشمند در سایت خود به صورت کاملا رایگان می توانید به صورت نامحدود از آن استفاده کرده و سئو ارگانیک سایت خود کمک کنید.

به لطف کاتالوگ دیجیتال، مشتریان می توانند به راحتی اطلاعات مربوط محصولات و خدمات شما را در عرض چند ثانیه پیدا کنند. با درج فیلم، پادکست صوتی، پاپ آپ، انیمیشن، گالری تصاویر و … به مشتریان خود کمک کنید تا تجربه‌ ای جذاب‌ تر از از کاتالوگ دیجیتال شما داشته باشند تا احتمال خرید از شما بیشتر شود.

چرا کاتالوگ دیجیتال هوشمند

تولید کاتالوگ، بروشور و کارت ویزیت چاپی با توجه به ماهیت شان نیاز به کاغذ انبوهی دارد که یکی از عوامل اصلی نابودی تدریجی محیط زیست به شمار می‌ رود. مواردی مانند عدم ویرایش و تغییر در کاتالوگ‌ ها، محدودیت در ارسال، کاهش میزان تاثیر گذاری و عدم برقراری ارتباط مناسب با مشتری در کاتالوگ های کاغذی منجر شده تا اکثر کسب و کار ها برای تبلیغات به سمت کاتالوگ دیجیتال روی آورند.

امکان گزارش‌ گیری و تعداد بازدید کاتالوگ، مشاهده بررسی رفتار کاربران و کانال های ورودی مشتریان از ویژگی های منحصر به فرد کاتالوگ دیجیتال می باشد.

خانه کاتالوگ دیجیتال داچه طراحی و تولید کننده انواع کاتالوگ دیجیتال، اسمارت کاتالوگ یا کاتالوگ هوشمند pdf، کاتالوگ دیجیتال نسل جدید، کارت ویزیت الکترونیکی یا آنلاین می باشد. برای ثبت سفارش با شماره تماس های در ارتباط باشید.

قیمت طراحی کاتالوگ دیجیتال

طراحی کاتالوگ دیجیتال یکی از راه‌های موثر برای معرفی محصولات و خدمات در فضای آنلاین است. هزینه طراحی کاتالوگ دیجیتال بستگی به مواردی مانند تعداد صفحات، سطح پیچیدگی طرح و انمیشن، تصاویر و محتوا دارد. همچنین، تجربه و تخصص طراح نیز در تعیین هزینه تاثیرگذار است.

در هر صورت، هزینه طراحی کاتالوگ دیجیتال به دلیل اهمیتی که این ابزار برای تبلیغات و فروش دارد، به عنوان یک سرمایه گذاری در نظر گرفته می‌شود. با توجه به اینکه کاتالوگ دیجیتال به عنوان یک وسیله مهم در رقابت با سایر رقبای تجاری در فضای آنلاین مطرح است، هزینه طراحی آن نیز به دلیل بازگشت سرمایه و افزایش فروش، به عنوان یک هزینه قابل قبول و انتظار محسوب می‌شود.

طراحی یک کاتالوگ دیجیتال حرفه‌ای و با کیفیت، نشان دهنده اعتبار بالای کسب و کار است. بنابراین، هزینه طراحی کاتالوگ دیجیتال به دلیل اهمیت و مزایایی که به کسب و کار ارائه می‌دهد، به عنوان یک سرمایه‌گذاری حیاتی در نظر گرفته می‌شود.

مقالات مرتبط

مقالات دیگر در زمینه کاتالوگ دیجیتال

خانه کاتالوگ دیجیتال داچه طراح کاتالوگ هوشمند دیجیتال در ایران
نقش کاتالوگ دیجیتال در دنیای دیجیتال مارکتینگ
کاتالوگ آنلاین
افزایش فروش با کاتالوگ دیجیتال آنلاین

"*" indicates required fields

در صورت تمایل توضیحات بیشتر را در اینجا وارد کنید