نحوه محاسبه قیمت کاتالوگ دیجیتال هوشمند

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره

مشاوره رایگان با متخصصین داچه

خرید اقساطی

خرید اقساطی

کاتالوگ کاملا قسطی

تماس تلفنی مستقیم

تماس تلفنی مستقیم

تماس مستقیم و فوری

گفتگوی آنلاین

گفتگوی آنلاین

مشاوره رایگان با متخصصین داچه

کاتالوگ دیجیتال هوشمند طی چند سال اخیر بسیار به گوش همگان خورده ولی هنوز بسیاری از مشترکین در مورد این محصول اطلاعات کاملی در دست ندارند. یکی دیگر از مشکلات این محصول نحوه محاسبه قیمت کاتالوگ دیجیتال هوشمند است که در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت

 

قیمت کاتالوگ دیجیتال

در دنیای امروز، با پیشرفت فناوری و رشد تکنولوژی، کاتالوگ دیجیتال به عنوان یک ابزار بسیار مهم در صنعت بازاریابی و فروش استفاده می‌شود. قیمت کاتالوگ دیجیتال، به عنوان یکی از عوامل تعیین کننده در خرید و فروش محصولات و خدمات، به صورت آنلاین و قابل دسترسی برای مشتریان در نظر گرفته می‌شود. قیمت کاتالوگ دیجیتال، بر اساس ارزش و کیفیت محصول، تقاضا و عرضه، رقابت با سایر رقبا و همچنین هدف و استراتژی بازاریابی شرکت، تعیین می‌شود. این قیمت می‌تواند متغیر باشد و در صورت لزوم، با تغییرات در عوامل مذکور، تغییر کند. بنابراین، در تحلیل و بررسی قیمت کاتالوگ دیجیتال، لازم است تمام این عوامل مورد توجه قرار گیرد.

نحوه محاسبه قیمت کاتالوگ دیجیتال

مبنای محاسبه قیمت کاتالوگ دیجیتال به تعداد صفحات بستگی دارد. در محیط دیجیتال، قیمت کاتالوگ بر اساس تعداد صفحات آن محاسبه می‌شود. هر صفحه از کاتالوگ، شامل محتوا، تصاویر و اطلاعات مربوط به محصولات است. بنابراین، هرچه تعداد صفحات بیشتر باشد، هزینه بیشتری برای طراحی و تولید کاتالوگ دیجیتال نیاز است. علاوه بر این، باید به عوامل دیگری مانند طراحی گرافیکی، انیمیشن و پیچیدگی صفحه‌ها نیز توجه شود که ممکن است هزینه نهایی را تحت تأثیر قرار دهند. از این رو، در تعیین قیمت کاتالوگ دیجیتال، نقش تعداد صفحات به عنوان یکی از عوامل اساسی بسیار مهم است.

استفاده از انمیشن و پاپ آپ در کاتالوگ دیجیتال

استفاده از انمیشن و پاپ آپ در کاتالوگ دیجیتال، به عنوان یک استراتژی بازاریابی موثر و جذاب، برای جلب توجه مشتریان و ارتقای تجربه خرید آنلاین می‌باشد. انمیشن‌ها و پاپ آپ‌ها، به وسیله تحرک و جذابیتی که به کاتالوگ اضافه می‌کنند، می‌توانند مشتریان را به سمت محصولات خاص جذب کنند و آن‌ها را ترغیب به خرید کنند. علاوه بر این، استفاده از انمیشن و پاپ آپ در کاتالوگ دیجیتال، به تجربه کاربری بهتری منجر می‌شود و باعث افزایش اعتماد مشتریان به برند و افزایش فروش‌ها می‌شود. استفاده از انمیشن و پاپ آپ برای ارتقای تجربه خرید آنلاین، می‌تواند بهبود قابل توجهی در نحوه ارائه اطلاعات و جذابیت کاتالوگ دیجیتال داشته باشد و در نتیجه بازدهی بیشتری برای تجارت الکترونیک به ارمغان بیاورد. در کاتالوگ دیجیتال نسل جدید داچه می توانید از انمیشن های جذاب و پاپ آپ برای معرفی محصولات خود استفاده نمایید

کاهش قیمت کاتالوگ دیجیتال با استفاده از پاپ آپ

استفاده از پاپ آپ در کاتالوگ دیجیتال می تواند بر تعداد صفحات کاتالوگ شما تاثیر بگذارد. با استفاده از پاپ آپ تعداد صفحات کاتالوگ کاهش یافته و در نتیجه هزینه نهایی کاتالوگ تغییر بسیاری می نماید. با استفاده از پاپ آپ امکان معرفی بهتر محصولات و خدمات شما وجود دارد. پاپ آپ در برخی موارد تعداد صفحات کاتالوگ را تا 50 درصد کاهش می دهد.

برای مشاهده قیمت کاتالوگ دیجیتال به صفحه لیست قیمت کاتالوگ دیجیتال داچه مراجعه نمایید.

 

کاتالوگ دیجیتال چیست؟

هر محصولی که از حالت کاغذی خارج و تبدیل به یک فایل قابل مشاهده شده باشد را دیجیتالی می گویند. کاتالوگ های چاپی از زمان های دور تا به امروز مورد استفاده همگان بوده است و تصور روزی که کاغذ وجود نداشته باشد کمی سخت است. اما به دلیل هزینه های کاغذ، هزینه های چاپ، نیروی انسانی، هزینه های ارسال، هزینه های نگهداری و … بسیاری از شرکت ها در کنار کاتالوگ چاپی خود به راه های نوین دیجیتالی روی آورده اند. یکی از این راه ها کاتالوگ ها با نسخه pdf می باشد که اصطلاحا اسمارت کاتالوگ دیجیتال pdf نامیده می شود.

اسمارت کاتالوگ دیجیتال pdf

کاتالوگ دیجیتال نسخه pdf، در حقیقت همان کاتالوگ طراحی شده چاپی است که به یک فایل pdf تبدیل شده و قابلیت ارسال برای مشتریان را از طرق مختلف دارد. در مورد معایب و مزایای این محصول در یک مقاله جداگانه با نام “کاتالوگ دیجیتال یک فایل pdf بی ارزش نیست” پرداخته شده است.
پس از گذشت چند سال، و استفاده از نسخه های pdf، شرکت ها به فکر لینک گذاری و ارتباط داخلی در کاتالوگ دیجیتال pdf افتادند و اقدام به اضافه نمودن لینک داخلی به صفحات کاتالوگ و لینک خارجی به وب سایت و فروشگاه اینترنتی خود کردند. در ابتدا از این امکان بسیار استقبال شد و شرکت های طراح هزینه های زیادی را بابت ایجاد کاتالوگ دیجیتال pdf و یا اسمارت کاتالوگ از مشتریان دریافت می نمودند. اما این مورد امروزه بسیار آسان است و هر کسی با کمترین دانش می تواند یک اسمارت کاتالوگ pdf تولید نماید. بزودی فیلم آموزشی نحوه تولید اسمارت کاتالوگ دیجیتال pdf رایگان را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد.

 

قیمت کاتالوگ دیجیتال
قیمت کاتالوگ دیجیتال

دانلود رایگان کاتالوگ دیجیتال

ابزارهای زیادی برای تولید فلیپ بوک و کاتالوگ pdf وجود دارد. اما نکته مهم از تولید کاتالوگ دیجیتال، ایجاد رغبت خرید در بین مشتریان، دسترسی سریع مشتری به اطلاعات محصولات، افزایش بازدید سایت، افزایش فروش و … می باشد که این مورد نیاز به استفاده از امکانات مختلف بصری نظیر تیزر های تبلیغاتی، عکاسی های سه بعدی، پادکست های صوتی، موسیقی و … می باشد که کاتالوگ دیجیتال pdf، قادر به اجرای آنها نبوده و صرفه جنبه نمایشی دارد.
یکی از بزرگترین مشکلات اسمارت کاتالوگ دیجیتال pdf، عدم امکان ویرایش آن است. زمانی که مشتری نیاز به کاتالوگ شما دارد، مجبور است تا فایل pdf کاتالوگ را دانلود نماید. پس نیاز به نسخه که همیشه آنلاین بوده و مشتری آخرین تغییرات را مشاهده نماید بسیار مهم و کاربردی است.

ساخت کاتالوگ دیجیتال

برای ساخت کاتالوگ دیجیتال، فاکتور های زیادی وجود دارد. یکی از مهمترین فاکتور ها، محتوای کاتالوگ می باشد. بزرگترین مشکل مشتریان در زمان طراحی کاتالوگ، استفاده از واژه های نادرست در تبلیغ نویسی است و علارغم معرفی محصول خود و توضیحات کامل، مشتری تمایلی به خرید محصول از خود نشان نمی دهد. تبلیغ نویسی دانش جدیدی است که نحوه نگارش و نمایش محتوا و تصاویر برای مخاطب را بیان می کند.

کاتالوگ دیجیتال نفیس چیست؟

کاتالوگ دیجیتال نفیس وجود خارجی ندارد. در کاتالوگ های چاپی با افزایش کیفیت کاغذ، نوع چاپ و خدمات اضافه می توان یک کاتالوگ نفیس ایجاد کرد. ولی در حوزه دیجیتال استفاده از امکانات اضافی و ویژگی های خاص را می توان بر حسب نیاز هر مشتری تغییر داد و اصطلاحا شخصی سازی نمود. در این حوزه از کلمه کاتالوگ دیجیتال سفارشی به جای نفیس استفاده می شود.
نحوه محاسبه قیمت کاتالوگ دیجیتال هوشمند
قیمت کاتالوگ دیجیتال همانند کاتالوگ چاپی به تعداد صفحات آن بستگی دارد. این مورد همیشه مورد سوال همگان است که قیمت طراحی کاتالوگ دیجیتال بر چه مبنایی محاسبه می شود.
قیمت های متفاوتی برای کاتالوگ دیجیتال در فضای مجازی مشاهده می شود. البته با توجه به نوع کار و امکانات، قیمت بالاتری از مشترکین اخذ خواهد شد. نکته مهم در قیمت کاتالوگ دیجیتال، امکانات ارسال کاتالوگ می باشد.

کاتالوگ دیجیتال از طریق راه های زیر ارسال می شود

  • ارسال از طریق پیامک
  • ارسال از طریق لینک در سایت
  • ارسال از طریق qrcode
  • ارسال از طریق ussd
  • ارسال از طریق NFC
    و …
قیمت کاتالوگ دیجیتال
قیمت کاتالوگ دیجیتال

تضمین فروش

یکی از مهمترین ویژگی های اسمارت کاتالوگ دیجیتال هوشمند داچه، تضمین فروش و افزایش بازدید سایت می باشد. داچه با بکارگیری از کد های یونیک و تولید شده بر مبنای برنامه سئو، توانسته راه کار ارزشمندی را در جهت فروش و معرفی محصولات و خدمات ایجاد نماید.
امروزه سئو در زمینه فروش و معرفی محصولات و خدمات حرف اول را می زند، با توجه به اهمیت سئو در وب سایت و فضای مجازی، یکی از مهمترین فاکتورها در کاتالوگ دیجیتال می باشد. کاتالوگ دیجیتال داچه بر مبنای اصلی سئو برنامه نویسی شده و باعث افزایش بازدید و فروش محصولات می شود.
کاتالوگ دیجیتال داچه، بر اساس اصول سئو طراحی شده است. اگر بر اساس برنامه های توصیه شده و راه کارهای ارائه شده داچه اقدام به ارسال کاتالوگ برای مشتریان خود نمایید، تضمین می شود که بازدید سایت افزایش یافته و مشتریان شما به راحتی نسبت به زمان قبل از وجود کاتالوگ تفاوت چشمگیری خواهد داشت.

مقالات مرتبط

مقالات دیگر در زمینه کاتالوگ دیجیتال

خانه کاتالوگ دیجیتال داچه طراح کاتالوگ هوشمند دیجیتال در ایران
نقش کاتالوگ دیجیتال در دنیای دیجیتال مارکتینگ
کاتالوگ آنلاین

"*" indicates required fields

در صورت تمایل توضیحات بیشتر را در اینجا وارد کنید